Inter Cars rozpoczyna ostatni panel szkoleń w 2019 roku

2 grudnia 2019, 23:14

Przez cały ostatni rok Inter Cars zachęcał do udziału w szkoleniach ponieważ wierzy, że jest to najlepszy sposób, aby nie tylko być na bieżąco z tym co jest w danej branży ważne, ale przede wszystkim, aby dążyć do samodoskonalenia. Powszechnie wiadomo, że zmotywowany i doceniony pracownik wykazuje więcej inicjatywy i entuzjazmu w pracy, a tym samym jest bardziej wydajny.

W grudniu oferta dla rynku osobowego i ciężarowego obejmuje prawie 30 szkoleń. Skupia się głównie na praktyce i szkoleniach technicznych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą.

Szkolenia osobowe

Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami tj. Corteco, Magneti Marelli, SWAG, SEP czy Hengst proponuje w grudniu 19 szkoleń technicznych, skupiających się między innymi na diagnostyce filtrów, układach: kierowniczym, zasilania, hamulcowym, budowie i rodzaju uszczelniaczy czy układzie elektrycznym.

Problematyka szkoleń związana jest z zagadnieniami jakich mogą spodziewać się  kierowcy, a zatem i warsztaty wraz z nadchodzącą zimą.

Szkolenia są formą inwestowania w rozwój kapitału ludzkiego, dzięki któremu pracodawca (właściciel warsztatu) podnosi jakość wykonywanej pracy, która w konsekwencji przełoży się na zyski przedsiębiorstwa oraz na budowanie dobrego wizerunku firmy na rynku. Poza tym pracownik, który jest dobrze przygotowany technicznie do wykonywania swojej pracy, odczuwa większy komfort i jest dużo mniej narażony na stres.

Na szkolenia można zapisywać się TUTAJ

SZKOLENIA OSOBOWE

Szkolenia ciężarowe

Emisja spalin w transporcie drogowym to temat, który w ostatnim czasie jest żywo poruszany zarówno przez różnego rodzaju instytucje państwowe, jak i ekologiczne. Według statystyk pojazdy ciężarowe odpowiadają za ponad 22% tego typu emisji. Unia Europejska wydała więc kilka regulacji, nakładając na firmy transportowe obowiązki dotyczące stanu technicznego i wyposażenia aut ciężarowych.

Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami takimi jak Nissens, Dinex czy Febi stworzyły w grudniu szereg szkoleń dotyczących między innymi: układu oczyszczania spalin, czujników dla pojazdów ciężarowych,  układu wydechowego wg obowiązujących norm emisji, czy czujników dla prawidłowej pracy silnika.

Prawidłowo działające układy to nie tylko poprawa jakości powietrza, ale również pewność dla firm transportowych, że nie zostaną one obciążone karami za stan techniczny floty.

Rynek ciężarowy skupił się w grudniu na szkoleniach technicznych oraz mobilnych. Do końca roku samochody szkoleniowe Inter Cars pojawią się na cztery dni w Zielonej Górze, gdzie specjaliści i praktycy z poszczególnych dziedzin odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania i pokażą gotowe rozwiązania problemów.

Na szkolenia można zapisać się TUTAJ.

SZKOLENIA CIĘŻAROWE

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

walenty, 3 grudnia 2019, 10:36 0 0

ciekawe co teraz będzie z działem szkoleń Inter Carsu, który to w grudniu został sprzedany Niemieckiej firmie...

Odpowiedz