Firma Continental dołączyła do TLP

3 grudnia 2019, 14:46

Dirma Continental Opony Polska Sp. z o.o. została członkiem organizacji pracodawców Transport i Logistyka Polska. 

Związek TLP ma na celu chronić, promować i reprezentować transport, spedycję i logistykę, w tym również ekonomiczne i prawne interesy swoich członków w kraju oraz na arenie międzynarodowej. Organizacja w sposób szczególny skupia swoją aktywność na instytucjach i organach Unii Europejskie, w których zapada większość decyzji mających wpływ na kształt sektora przewozów międzynarodowych w Europie.

Niezmiernie się cieszymy z członkostwa Continental Opony Polska w organizacji pracodawców Transport i Logistyka Polska. Continental jest jednym z największych na świecie producentów opon do samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów. Jako nowy członek związku, nasza spółka przyczyni się do stworzenia pozytywnego wizerunku polskiego transportu drogowego oraz będzie reprezentować i chronić interesy firm branży TSL – powiedział Stanisław Rosół, dyrektor handlowy działu opon użytkowych w Continental Opony Polska.

Dział Opon do Samochodów Użytkowych Continental nieustannie rozwija się, zmieniając się z producenta opon w dostawcę nowoczesnych rozwiązań takich jak ContiConnect™ czy sieć serwisowa Conti360°, które pomagają naszym klientom usprawnić funkcjonowanie ich firm. W ramach współpracy z innymi członkami organizacji TLP będziemy dzielić się doświadczeniem oraz wiedzą, aby wspólnie zmienić na lepsze warunki pracy polskich firm przewozowych w UE – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!