Komunikat CNH Industrial w sprawie aktualnej sytuacji we Włoszech

6 kwietnia 2020, 10:27

Z uwagi na trwający stan zagrożenia związany z epidemią COVID‑19 spółka CNH Industrial poinformowała, że zawieszenie operacji montażu w jej zakładach we Włoszech, planowane początkowo na dwa tygodnie, zostaje przedłużone o kolejne dwa tygodnie, do 17 kwietnia. Kolejne komunikaty będą wydawane w miarę rozwoju sytuacji.

Jednocześnie, oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i ciągle ewoluującymi najlepszymi praktykami, Spółka będzie aktualizować i ulepszać standardy bezpieczeństwa i wyposażenie, aby móc sprawnie i możliwie jak najszybciej wznowić przerwane operacje.

Ponadto Spółka nadal stara się zapewnić funkcjonowanie włoskich i europejskich magazynów części oraz serwisów, wdrażając w tym celu wszelkie środki służące bezpieczeństwu, opanowaniu sytuacji i ochronie wymagane przepisami prawa i uzgodnione z załogami. Umożliwi to docelowym klientom dalszą eksploatację ich maszyn rolniczych i budowalnych oraz pojazdów użytkowych w tym okresie.

W ramach konstruktywnego i bieżącego dialogu rozpoczętego na początku epidemii COVID‑19 o decyzji Spółki poinformowane zostały związki zawodowe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!