Instrukcja obsługi pojazdu Scania w telefonie

27 kwietnia 2020, 13:48

„Przewodnik kierowcy Scania” to aplikacja pełniąca funkcję cyfrowej instrukcji pojazdu Scania. Można ją bezpłatnie pobrać na systemy operacyjne Android oraz iOS i korzystać z jej funkcji w trybie offline. Narzędzie jest dostępne w języku polskim.

„Przewodnik kierowcy Scania” to cyfrowy niezbędnik dla każdego użytkownika pojazdu Scania. Aplikacja jest łatwa w użyciu oraz bardzo intuicyjna. Zawarte w niej treści zostały podzielone na rozdziały tematyczne związane m.in. z otoczeniem kierowcy, bezpieczeństwem, czy załadunkiem i rozładunkiem. Dzięki funkcji wyszukiwania po haśle użytkownik może w prosty i szybki sposób znaleźć opis danego rozwiązania. Wbudowana biblioteka symboli graficznych mogących pojawić się na desce rozdzielczej jest doskonałym uzupełnieniem treści poszczególnych rozdziałów instrukcji – komentuje Paweł Paluch, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Scania Polska S.A.

Aby korzystać z aplikacji użytkownik powinien wpisać numer podwozia swojego pojazdu, bez względu na to, czy pojazd należy do nowej, czy poprzedniej generacji, pojazdów Scania. Dzięki temu zyskuje dostęp do podręcznika z zestawem kompleksowych informacji dopasowanych do danego pojazdu. W zależności od wybranego języka instalacji podręczniki przechowywane w aplikacji dostępne są w jednym z ok.30 języków.

Z aplikacji można korzystać nawet bez dostępu do sieci internetowej, pozwala też ona na stworzenie biblioteki podręczników dla kilku pojazdów przechowywanej na jednym urządzeniu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!