Chroń swój pojazd, wybierając nowy wkład koalescencyjny ProVia “PLUS”

7 lipca 2020, 8:00

Eksploatacja i konserwacja pneumatycznego układu hamulcowego ma kluczowe znaczenie dla trwałości, niezawodności i wydajności pojazdu, nie wspominając już o zmniejszeniu ryzyka awarii i przestojów, co przekłada się na obniżenie kosztów.

Ciężarówki z nowszymi układami kontroli emisji spalin i zautomatyzowanymi manualnymi skrzyniami biegów zawierają zawory elektromagnetyczne uruchamiane powietrzem, które są bardziej wrażliwe na zanieczyszczenia niż konwencjonalne zawory hamulcowe. Zainstalowany pomiędzy sprężarką, a zbiornikami powietrza wkład jest pierwszą linią obrony chroniącą układ powietrzny pojazdu.

Dlatego też zalecamy ochronę pojazdu poprzez wybór nowego wkładu koalescencyjnego ProVia “PLUS”. Będzie on doskonałym rozwiązaniem w przypadku poszukiwania ekonomicznych i niezawodnych części zamiennych.

Inwestuj korzystnie i chroń swój pojazd

  • Woda w systemie może spowodować poważne szkody, a w konsekwencji kosztowne naprawy.
  • Standardowe wkłady pracują w celu usuwania wilgoci
  • Wkład ProVia “PLUS” z technologią koalescencyjną jest przeznaczony do bardziej efektywnego usuwania aerozoli olejowych z układu pneumatycznego.
  • Wkład koalescencyjny ProVia “PLUS” posiada system filtrowania, wyłapujący nawet najmniejsze zanieczyszczenia.

Dowiedz się więcej na temat ProVia „PLUS”

Potrzebujesz pomocy w wyborze ekonomicznej i właściwej części? Nasi eksperci z rynku wtórnego są gotowi do pomocy!
Po prostu napisz do nas na Facebooku, zadzwoń do nas lub odwiedź jednego z naszych 650 dystrybutorów, których znajdziesz za pośrednictwem funkcji Znajdź ProVia na naszej stronie internetowej provia-auto.com, dostępnej również w języku polskim.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!