Firma DAF Trucks wprowadza program „Ready to go”

22 lipca 2020, 10:11

Dzięki programowi DAF „Ready To Go” każdy przedsiębiorca, który pilnie potrzebuje konkretnych pojazdów z zabudową, może zdecydować się na ofertę popularnych, właściwie skonfigurowanych oraz w pełni zabudowanych pojazdów dostępnych u producenta.

W przypadku popularnych ciężarówek, takich jak betonomieszarki, wywrotki oraz pojazdy z nadwoziem kurtynowym, DAF stworzył ofertę gotowych do pracy pojazdów. W krajach, w których program „Ready To Go” jest już dostępny, klienci mają do dyspozycji cała gamę podwozi wraz zabudową dostępną dla rynku europejskiego. Z ofertą można zapoznać się za pomocą funkcji wyszukiwania na krajowej stronie DAF Trucks. Zamówienie można złożyć u lokalnego dealera bez względu na to, z której części Europy pochodzi oferta. Dostawy są realizowane w krótkich terminach.

Na starcie programu DAF „Ready To Go” oferta zawiera około 100 gotowych pojazdów. Liczba dostępnych pojazdów będzie systematycznie rosnąć w miarę powiększania się dostępności programu w całej Europie. Obecnie nowy program „Ready To Go” jest dostępny w Niemczech, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Polsce, Czechach i na Słowacji. Jeszcze w tym roku do tych rynków dołączą inne kraje europejskie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!