2-dniowy event Volvo Trucks Polska na Autodromie Jastrząb

17 sierpnia 2020, 23:59

Volvo Trucks Polska, 3 i 4 września tego roku, organizuje bardzo szczególne wydarzenie. W pierwszy dzień odbędzie się szkolenie kierowców zawodowych w ramach akcji społecznej „Profesjonalni kierowcy”, natomiast w drugi – spotkanie, podczas którego wspólnie, wielotysięczne grono partnerów handlowych świętować będzie ogólnopolską premierę nowej gamy pojazdów Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM oraz Volvo FMX.

Rok 2020 jest rokiem wyjątkowym pod wieloma względami, dlatego tym bardziej na przekór czasom i stawianym na naszej drodze ograniczeniom producent chce podzielić się ze swoimi partnerami siłą, technologią i olbrzymią, pozytywną energią zamkniętą pod maskami pięknego designu ich nowych pojazdów.

Szkolenie pod okiem doświadczonych instruktorów z Volvo Trucks odbędzie się 3 września 2020 r. na Torze Jastrząb. Zaproszeni mogą czuć się wszyscy kierowcy zawodowi, którzy mają kategorię prawa jazdy C+E, ale nie pracują w branży transportowej.

W tym samym dniu odbędzie się również konferencja prasowa inaugurująca oficjalnie V edycję akcji „Profesjonalni kierowcy” i debata merytoryczna na temat przyszłości zawodu kierowcy, w której wezmą udział partnerzy akcji: Volvo Trucks, Continental Opony Polska, Volvo Financial Services, ERGO Hestia, Grupa MAK, MJM Brokers oraz zaproszeni goście.

„Czas Bohaterów”

Już 4 września na Autodromie Jastrząb spotka się grupa Bohaterów Naszych Czasów, aby wspólnie, w piknikowej konwencji, na otwartym powietrzu, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa, celebrować wspólnie to szczególne wydarzenie. Organizator już dziś obiecuje emocje, adrenalinę, edukację i wspaniałą zabawę!

Volvo Trucks Polska planuje również połączyć premierę nowej gamy swoich pojazdów z III edycją znanych już doskonale Targów Rozwiązań Transportowych 4POLAND, zapewniając obszerny przegląd firm zabudowujących współpracujących z Volvo Trucks oraz szerokiej oferty około produktowej (części, akcesoriów, finansowania, ubezpieczeń itp.).

Oprócz prezentacji statycznych, przewidziano także dynamiczne przejazdy testowe na torze z udziałem profesjonalnych instruktorów.

Wieczorem wyjątkowy show multimedialny i efekty dźwiękowe uwieńczone zostaną występem legendarnego polskiego zespołu rockowego LADY PANK.

Na szkolenie można zapisywać się za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie: www.profesjonalnikierowcy.pl. O kwalifikacji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Opublikowane przez: TruckFocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!