Inter Cars wprowadza akcesoria do Forda F-MAXa

17 sierpnia 2020, 10:57

Forda F-MAX, za którego dystrybucję odpowiada należąca do grupy Inter Cars SA sieć Q-Service Truck, można kupić w Polsce już od roku. Dystrybutor właśnie wprowadził do swojej oferty akcesoria, które mogą okazać się przydatne właścicielom oraz kierowcom ciężarówki.

Przyglądając się desce rozdzielczej w nowym Fordzie możemy odnieść wrażenie, że gdzieś już widzieliśmy podobne kształty i zaoblenia. Tak jak w ciężarówkach marki Volvo mamy tutaj do czynienia z dwupoziomowym, lekko opadającym w stronę kabiny kokpitem. Kierowcy dodatkowo mogą zaopatrzyć się w półkę na deskę rozdzielczą. Taki blat skutecznie powiększa powierzchnię użytkową oraz zapewnia płaską, stabilną podstawę do umieszczenia np. laptopa. Półka dostępna jest zarówno w wersji pokrywającej całą deskę, jak i w wersji montowanej na środku.

Fotele kierowcy i pasażera wyprodukowane dla Forda przez turecką firmę Assan mają dosyć nietypowy kształt. Niestety jedyną opcją konfiguracji wyglądu jest możliwość zmiany materiału w centralnej części oparcia i siedziska. Firma daje możliwość wyboru pomiędzy tkaniną w wersji „Medium”, a tkaniną w wersji „High”. Dla kierowców bardziej wymagających oraz chcących dodatkowo zabezpieczyć tapicerkę przed zniszczeniem, rozwiązaniem są pokrowce na siedzenia z serii „Elegance”. Ekoskóra dostępna jest aż w 7 kolorach i dodaje wnętrzu elegancji, a dobrze wentylujący materiał, który zastosowano w środkowych częściach pokrowca, jest funkcjonalny i ma zapewniać komfortowe użytkowanie nawet w upalne dni.

Na środku kabiny znajduje się stosunkowo niski tunel silnika. Miejsc, w których mógłby zbierać się kurz i brud jest stosunkowo niewiele. Zawsze warto jednak dodatkowo zabezpieczyć miejsca, które nie są zakryte dywanikiem. W tym celu można sięgnąć po funkcjonalne dywaniki z ekoskóry marki F-CORE, które pokrywają całą podłogę.

Dopełnieniem wystroju wnętrza będą również takie akcesoria jak: komplet zasłon, narzuta na łóżko, nakładki na drzwi czy pokrowce pod fotele. Nie są to może elementy konieczne, ale na pewno sprawią, że w F-MAX’ie zapanuje przytulny nastrój. Nie zapominajmy, że kabina dla kierowcy jest w pewnym sensie jego drugim domem.

Przykładowe indeksy w Katalogu Online Inter Cars:

 • Dywaniki:
  F-CORE FH26 CHAMP
  F-CORE FH26 BLACK
 • Akcesoria na tunel:
  F-CORE CMT23 CHAMP
  F-CORE CMT23 BLACK
 • Zasłony:
  F-CORE XC40 CHAMP
  F-CORE XC40 BLACK
 • Pokrowce na fotele:
  F-CORE FX24 CHAMP
  F-CORE FX24 BLACK/RED
 • Półki:
  F-CORE FT35 BLACK/RED
  F-CORE FT35 BLUE

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!