Znamy wyniki konkursu „Pomorska Miss Scania 2020”

5 października 2020, 9:30

Pojazd Scania Scania R440 Highline z wyjątkowym malowaniem z wizerunkiem warszawskiego rapera Chady zdobył największą liczbę głosów internautów i został uznany za zwycięzcę tegorocznego konkursu „Pomorska Miss Scania”.

Do udziału w tegorocznej edycji konkursu zostały zgłoszone w sumie 92 pojazdy, w tym 7 w kategorii „Weteran Szos”. To rekord jeśli chodzi o liczbę zgłoszeń w historii „Pomorskiej Miss Scania”. Konkurs po raz pierwszy przeprowadzono w formie online. Łącznie na dedykowanej stronie internetowej oddano 12 221 głosów, w tym 1981 głosów na zwycięski pojazd w kategorii głównej.

 

W ramach tegorocznej edycji przyznano trzy nagrody. Poza nagrodą główną i tytułem „Pomorska Miss Scania 2020” dla ciągnika upamiętniającego Chadę, nagrodą „Weterana Szos” dla najlepiej utrzymanego pojazdu wyprodukowanego przed 1990 r. wyróżniono pojazd Scania należący do firmy TankExpert. Nagroda została przyznana podstawie głosów jury składającego się z przedstawicieli mediów branżowych. Z kolei „Nagroda Dyrektora gdańskiego oddziału Scania” – trafiła do firmy Grunke Transport i Spedycja za pojazd Scania 500S nowej generacji.

– Dziękujemy za wszystkie głosy oddane w tej wyjątkowej edycji „Pomorskiej Miss Scania”. Po raz kolejny wybrane zostały wyjątkowe pojazdy, odzwierciedlające pasję i dumę związane z użytkowania pojazdów Scania. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem fanów Scania, o czym świadczy liczba zgłoszonych pojazdów oraz oddanych głosów. W sumie w trakcie trwania konkursu naszą dedykowaną stronę internetową odwiedziło niemal 40 tys. internautów – komentuje Sławomir Hofman, dyrektor oddziału, Scania Gdańsk.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!