Nowy Dyrektor Zarządzający AS 24 Polska

5 października 2020, 9:27

Z początkiem września Cyril de Kergommeaux objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego w polskim oddziale AS 24. Zastąpił na nim Cedrica Vigneau, który po czterech latach pobytu w naszym kraju otrzymał nowe zadania w strukturze koncernu TOTAL.

Cyril de Kergommeaux pracę zawodową rozpoczął w paryskim biurze TOTAL. Od początku związany był z działem IT, w którym przeszedł kolejne szczeble kariery. Odpowiadał między innymi za wdrożenie systemu SAP w oddziałach koncernu na całym świecie. Następnie został szefem IT w TOTAL Deutschland.

W kolejnych latach podjął się nowych wyzwań, zamieniając informatykę na marketing. Pozostając w strukturze TOTAL przeniósł się do oddziału AS 24 w Nantes. Zajął się w nim opłatami drogowymi w Europie, w szczególności rozwojem oferty urządzenia pokładowego PASSango. Priorytetem stało się rozszerzenie zasięgu o sieć dróg w Niemczech. Niezwykle przydatne w tym projekcie było doświadczenie i kontakty zdobyte na poprzednim stanowisku. Prace zostały sfinalizowane latem tego roku.

Objęcie stanowiska Dyrektora Zarządzającego AS 24 w Polsce wiąże się z rotacyjnym systemem rozwoju zawodowego w koncernie TOTAL. Cieszę się, że trafiam do Waszego kraju właśnie w momencie rozszerzenia zasięgu PASSango o Niemcy. To bardzo ważny obszar w działalności wielu polskich firm transportowych – mówi Cyril de Kergommeaux.

Teraz czas na nowe wyzwania. Cedric Vigneau wraz z zespołem włożył wiele pracy w rozwój AS 24 w Polsce. Będę kontynuował powiększanie sieci stacji paliw, jak i towarzyszących rozwiązań dla branży TSL. I tak jak mój poprzednik jestem otwarty na bezpośrednie spotkania z polskimi kierowcami i przedsiębiorcami – dodaje.

W ramach swoich obowiązków Cyril de Kergommeaux odpowiadać będzie także za Ukrainę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!