Lampdemia – nowa seria lamp na czas epidemii od WAŚ

8 października 2020, 13:44

Firma WAŚ wypuściła na rynek nową serię lamp samochodowych, stworzoną w czasie epidemii, której ceny mają być dostosowane do warunków, w których wszyscy się znaleźliśmy.

Nowa seria lamp jednofunkcyjnych i zespolonych tylnych W225 – W228 dostępna jest w różnych konfiguracjach, pełniących od 1 do 6 funkcji świetlnych. Każda z grup lamp składa się z kilku lub kilkunastu rodzajów różniących się funkcjami oraz sposobem montażu lub podłączenia, im bardziej złożona budowa lampy, tym więcej modeli, których szczegóły znajdują się na stronie www.was.eu.

Lampy serii W225, W226 i W227 są uniwersalne montażowo, można instalować je zarówno po lewej, jak i po prawej stronie pojazdu. Dzięki swojej budowie spełniają warunki homologacji zezwalającej na montaż w pionie i w poziomie. Natomiast lampy W228 ze względu na swój charakterystyczny design, z centralnie umieszczonym trójkątem odblaskowym, wymagają podziału na lampy lewe oraz prawe. Montaż możliwy jest standardowo – w poziomie.

Lampy W226, W227 i W228 występują w 2 wariantach montażowych: za pomocą dwóch śrub M6, bądź przy pomocy dwóch lub czterech wkrętów dzięki specjalnie rozmieszczonym otworom w korpusie lampy. Lampy W225 – W228 są uniwersalne napięciowo, działają na instalacjach 12V i 24V, są wyjątkowo płaskie i kompaktowe. Lampy z serii „Lampdemii” przystosowane są do zmiennych warunków atmosferycznych –  sprawdzą się w temperaturach od – 40°C do + 50°C.

Dodatkowo, lampy z funkcją światła przeciwmgielnego dostępne są w dwóch wariantach: z kloszem czerwonym bądź przezroczystym. Każda z lamp jest hermetyczna, zarówno jako całość, jak i każdy z modułów tworzący lampę – specjalne zabezpieczenie przed zapyleniem i wilgocią potwierdza norma IP6K9K. Każda z lamp spełnia również wymogi stawiane przez wszelkie obowiązujące przepisy homologacyjne m.in. kompatybilności elektromagnetycznej.

Nową serią lamp można kompleksowo oświetlić pojazd, łącząc lampy w oryginalne kompilacje, zgodnie z Regulaminem nr 48 EKG ONZ dot. rozmieszczenia lamp na pojeździe. Przykładowo, można łączyć w serie lampy z tej samej grupy, ale też lampy z różnych grup m.in. W225 + W225; W225 + W226; W226 + W226; W227 + 225, czy W228 + W225, w zależności od tego, jakie funkcje są potrzebne do oświetlenia pojazdu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!