Nowe lampy w ofercie FRISTOM

22 października 2020, 15:41

Oferta firmy FRISTOM została wzbogacona o nowe, funkcjonalne lampy tylne z dynamicznym kierunkowskazem – FT-600 LED DI i FT-610 LED DI.

Na pierwszy rzut oka lampy są do siebie bardzo podobne, wręcz identyczne. Wnikliwa obserwacja lamp uwidacznia jednak ich istotną różnicę w konstrukcji, która sprawia że produkty mają zasadniczo odmienne zastosowanie. Cechą wyróżniająca lampę FT-610 LED DI od FT-600 LED DI jest wbudowany trójkąt. W związku z tym faktem, lampa FT-610 LED DI przeznaczona jest do przyczep oraz naczep, natomiast lampa FT-600 LED DI dedykowana jest ciągnikom siodłowym oraz różnego rodzaju samochodom.

Nowe lampy tylne FRISTOM – FT-600 LED DI i FT-610 LED DI dostępne są z oświetleniem bądź bez oświetlenia tablicy rejestracyjnej. W zależności od konfiguracji posiadają 6 lub 7 funkcji:

  • światło pozycyjne tylne
  • oświetlenie tablicy rejestracyjnej (dolne)
  • światło  STOP
  • światło kierunkowskazu
  • światło cofania
  • światło przeciwmgłowe
  • odblask

W lampach zastosowano innowacyjną technologię –  inteligentnego światła STOP. W przypadku włączonego światła przeciwmgłowego, funkcja STOP świeci częściowo, aby spełnić warunki homologacji. Niniejsze rozwiązanie sprawia, że dystans między włączonym światłem przeciwmgłowym oraz światłem STOP jest odpowiednio zachowany.

W przypadku lamp FT-600 LED DI i FT-610 LED DI możliwa jest eksploatacja zarówno przy napięciu 12V, jak i 24V. Konstrukcja lampy odporna jest na wstrząsy oraz wszelkie warunki atmosferyczne. Produkty sprawdzą się w temperaturach: –40°C do +55°C. Lampy są w pełni hermetyczne.

Nowa seria lamp spełnia wszelkie obowiązujące przepisy homologacyjne, m. in. Kompatybilności elektromagnetycznej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!