Mercedes-Benz Trucks będzie mieć nowego szefa.

2 listopada 2020, 14:59

Karin Rådström obejmie szefostwo Mercedes-Benz Trucks od 1 lutego 2021 r. Szwedka wcześniej pracowała w strukturach innego producenta pojazdów ciężarowych.

1 lutego 2021 r. Karin Rådström obejmie stanowisko członka zarządu Daimler Truck AG, gdzie będzie odpowiedzialna za Mercedes-Benz Trucks. Poprzednio Karin Rådström była związana z marką Scania, gdzie jako członek zarządu odpowiadała za sprzedaż i marketing.

Urodzona w Szwecji Rådström rozpoczęła swoją karierę zawodową w Scanii w roku 2004, jako stażystka, po uzyskaniu tytułu Master of Engineering in Industrial Management w Królewskiej Wyższej Szkole Technicznej w Sztokholmie. Od roku 2007 zajmowała różne kierownicze stanowiska w sieci sprzedaży i serwisu marki Scania, m.in. zarządzała działem autobusowym firmy oraz kierowała rozwojem segmentu pojazdów skomunikowanych cyfrowo.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 listopada 2020, 10:24 0 0

Truckfocus naprawde? Jakos nie wyobrazam sobie naglowka w gazetach "Mercedes-Benz Trucks będzie mieć nowego szefa. To mezczyzna."

Odpowiedz