Globaltruck pojedzie na oponach Goodyear

13 listopada 2020, 8:53

Goodyear ogłosił nawiązanie wyłącznej współpracy z Globaltruck, jednym z największych przewoźników FTL w Rosji i wiodącym przewoźnikiem FTL na Uralu i Syberii. Tym samym łącznie około 3 000 pojazdów przedsiębiorstwa zostanie wyposażonych w najnowsze opony FUELMAX Gen-2 na osie: kierowaną, napędową i naczep.

Flota firmy obejmuje 1 305 ciągników i 1 457 naczep. Grupa realizuje przewozy między centralną Rosją a Uralem, Syberią, Dalekim Wschodem i krajami Unii Europejskiej. Wśród klientów Globaltruck znajdują się tysiące firm m.in. z branży handlu detalicznego, FMCG, przemysłu, a także e-commerce i dostaw paczek.

Dostawcę opon wybraliśmy w otwartym przetargu, w którym Goodyear przedstawił najlepszą ofertę odpowiadającą na większość naszych potrzeb i wymagań. Oczekujemy, że opony będą oferowały lepszą efektywność paliwową w połączeniu ze zwiększonym przebiegiem i dobrą trakcją. Mamy nadzieję, że najnowsza linia opon szosowych Goodyear FUELMAX GEN-2 spełni nasze oczekiwania w zakresie oszczędności finansowych, a jednocześnie poprawi ekologiczny wymiar transportu – powiedział Ilya Sattarov, dyrektor generalny Globaltruck.

Liczymy na dalsze zacieśnianie współpracy dzięki poprawie wyników firmy Globaltruck i jej klientów. Dzięki elastyczności oferty Goodyear Total Mobility jesteśmy pewni, że możemy sprostać rosnącym potrzebom tego rozwijającego się partnera w branży, zarówno dziś, jak i  w przyszłości – skomentował Vladislav Kotvitskiy, dyrektor ds. sprzedaży opon użytkowych Goodyear w Rosji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!