Niezawodność w podróży od samego początku

, 22 listopada 2021, 23:23

Dzięki szerokiemu wyborowi rozruszników i alternatorów, Knorr-Bremse TruckServices oferuje rozwiązania dla wszystkich znanych marek pojazdów użytkowych. Zgodnie z mottem „Keep it running”, które zawiera w sobie filozofię TruckServices dla rynku wtórnego, oferowane produkty są dopasowane do pojazdów w każdym wieku – portfolio obejmuje zarówno części nowe, jak i regenerowane EconX®. Częścią pakietu są również sprawdzone usługi serwisowe.

Nic nie działa bez rozrusznika!

Kiedy myślimy o typowych, zużywających się częściach eksploatowanych pojazdów, nie uwzględniamy zazwyczaj rozruszników i alternatorów, natomiast wymagania stawiane przed nimi są wysokie. W przypadku rozrusznika należy wziąć pod uwagę odporność na wibracje, zanieczyszczenia, a czasem także przenikanie wody. Jeśli któregoś dnia rozrusznik zawiedzie, pojazd przestaje być sprawny. Skutkiem tego jest brak możliwości jego użytkowania i przez to problemy ekonomiczne. Na szczęście można tego uniknąć wymieniając komponenty w odpowiednim czasie. Knorr-Bremse TruckServices przedstawia odpowiednie rozwiązania dla niemal każdej floty.

Alternator – źródło energii

Alternator odgrywa kluczową rolę jako źródło energii. Nie tylko zapewnia oświetlenie i działanie radia, ale także zasila akumulator samochodowy. Dobrze naładowany akumulator gwarantuje gotowość do użycia rozrusznika. Uszkodzony alternator nie generuje zasilania do odbiorników pomocniczych ani do akumulatora. Pojazd może zostać unieruchomiony. Skutecznym rozwiązaniem jest zaopatrywanie się w części zamienne z asortymentu TruckServices, dostosowane do wieku pojazdu. Kluczowym słowem jest tu wymagana żywotność, ponieważ alternatory są dostępne jako produkty nowe oraz regenerowane. W ten sposób klienci otrzymują najbardziej ekonomiczne rozwiązanie na każdym etapie cyklu życia pojazdu.

Sprawdzone i uznane przez profesjonalistów

Knorr-Bremse jako globalny dostawca m.in. siłowników hamulcowych, sprężarek, tarcz i klocków hamulcowych, cieszy się zaufaniem wielu klientów. Opinia ta jest wynikiem bezkompromisowego podejścia do oferowanych części. Wszystkie rozruszniki i alternatory Knorr-Bremse charakteryzują się trwałością, solidnością i kompaktową konstrukcją. Warto też wspomnieć o doskonałym procesie zimnego startu, wynikającym z realizacji szczególnie wysokich wymagań materiałowych. TruckServices zapewnia ponadto profesjonalistom kompleksowe wsparcie poprzez szczegółową dokumentację techniczną i kompetentną infolinię.

Więcej informacji:
https://truckservices.knorr-bremse.com/
https://truckservices.knorr-bremse.com/products/service-new-parts/starters-and-alternators/)
Infolinia Techniczna 00 800 1905 2222, email: wsparcie@knorr-bremse.com

Tu kupisz alternatory i rozruszniki Knorr-Bremse:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!