Hama Polska zamówiła 130 ciężarówek Volvo FH

5 stycznia 2021, 13:00

Końcówka 2020 roku dla Volvo Trucks Polska była owocna. Niemal do ostatniego dnia roku Zespół Volvo Trucks podpisywał nowe kontrakty na rok 2021, dokonano też podsumowania współpracy z Firmą Hama Polska (DBK Rental), której oferta wynajmu średnio i długoterminowego jest uzupełnieniem oferty Volvo Trucks dla Klientów szukających typowego rozwiązania bazującego na 100% wynajmie.

Współpraca Volvo Trucks z Hama Polska rozpoczęła się w 2019 roku od zakupu 50 ciągników FH 4×2. Kolejne 100 pojazdów dostarczono sukcesywnie w ciągu 2020 roku. Kolejne duże zamówienie na następne 130 jednostek z dostawami w roku 2021 Prezes Hama Polska – Łukasz Chyliński oraz Dyrektor Zarządzająca Volvo Trucks Polska – Małgorzata Kulis podpisali w Młochowie, 15 grudnia 2020 roku przy udziale swoich współpracowników: Janusza Rachwała, Pawła Kęsego i Cezarego Kasperkiewicza. Większość pojazdów zamówionych przez Hama Polska objętych jest pełnymi kontraktami serwisowymi.

Profil klientów Hama Polska obejmuje wykorzystanie sprzętu zarówno w usługach transportu dalekobieżnego, jak i komunalnych oraz dystrybucyjnych. To pozwala przypuszczać, że ewentualne zamówienia obejmą podwozia pojazdów Volvo we wszystkich konfiguracjach kabin oraz przeznaczonych do różnych zastosowań. Kolejnym znaczącym efektem współpracy Volvo Trucks z Hama Polska, jest zainteresowanie partnerstwem obu firm w organizowanych od kilku lat przez Volvo Trucks Polska ofertach rozwiązaniach transportowych 4Poland.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!