Dometic wprowadza kompaktowy model lodówki

5 maja 2021, 12:20

Dometic wprowadza na rynek nowy model z serii Dometic CFX3, czyli najnowszej generacji mobilnych lodówek kompresorowych klasy premium. CFX3 25 to najmniejszy i najbardziej kompaktowy model zaprojektowany do użytku w mniejszych pojazdach lub w małych przestrzeniach. .

Przed opracowaniem nowej generacji CFX firma Dometic przeprowadziła dokładne badania konsumenckie. Wyniki badań wykazały, że współcześni odbiorcy chcą zachować swoje codzienne zwyczaje, nawet kiedy są daleko od domu.

Dometic CFX3 25 to najbardziej kompaktowy model z tej serii. Zaprojektowany tak, aby pasował do najmniejszych przestrzeni, np. za fotelami samochodowymi i między siedzeniami większych pojazdów lub ciężarówek. Dzięki możliwości ciągłego utrzymywania temperatury wynoszącej nawet -22°C, seria CFX3 pozwala każdemu podróżować dłużej w każdym pojeździe. CFX3 może przechowywać świeże owoce, warzywa, mięso, ryby i nie tylko, zapewniając wszystkim zdrowe i wartościowe posiłki w czasie podróży.

Model Dometic CFX3 25 jest dostępny w sprzedaży w naszym sklepie online oraz u wybranych sprzedawców detalicznych. Sugerowana cena detaliczna: CFX3 25 to 3404 zł.

Aby znaleźć najbliższego sprzedawcę detalicznego, odwiedź stronę dometic.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!