ZF Aftermarket podwójnie wyróżniony nagrodą Największego Dostawcy 2020 roku

10 maja 2021, 23:12

ZF Aftermarket został dwukrotnym laureatem prestiżowej nagrody przyznanej przez lidera na rynku dystrybucji części zamiennych Inter Cars SA.
Przedsiębiorstwo uhonorowano tytułem Największy Dostawca w segmencie osobowym w 2020 roku oraz Największy Dostawca w segmencie ciężarowym 2020.

W dniu 21 kwietnia 2021 r. nagrody wręczył osobiście Prezes Zarządu Inter Cars S.A. Maciej Oleksowicz w warszawskim biurze ZF Aftermarket.

Inter Cars SA to lider dystrybucji części zamiennych dedykowanych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Firma uhonorowała ZF Aftermarket za współpracę w 2020 roku, przyznając na ręce Managing Dyrektora ZF Aftermarket Petera Rothenhoefera i Key Account Managera Tomasza Mierzejewskiego dwie nagrody Największego Dostawcy Roku 2020.

– Za nami trudny, naznaczony wieloma nieoczekiwanymi zwrotami akcji rok 2020. Rok zmian i niełatwych decyzji, które często trzeba było podejmować w ekstremalnie trudnych warunkach. Dziękujemy, że w tym czasie byliście z nami, że mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie i wspólnie z Wami poradziliśmy sobie z przeciwnościami losu. Jeszcze raz gratuluję ZF Aftermarket otrzymania odznaczenia i dziękuję za wieloletnią współpracę. Nasze firmy wspólnie budują niezależny rynek motoryzacyjny w Polsce i Europie. Dzięki tej współpracy dostarczamy niezależnym warsztatom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również wiedzę niezbędną do profesjonalnego serwisu pojazdów. – powiedział Prezes Zarządu Inter Cars SA, Maciej Oleksowicz podczas wręczania nagród.

Otrzymane wyróżnienia są wyrazem wzajemnego zaufania i uznania za wieloletnią owocną współpracę Inter Cars SA z ZF Aftermarket, który dostarcza swoje produkty i rozwiązania na polski rynek już od 31 lat.

– Jako dywizja Grupy ZF przenosimy nasze doświadczenie, wiedzę i innowacje w zakresie oryginalnego wyposażenia na rynek części zamiennych, a satysfakcja naszych klientów i partnerów jest naszym najwyższym priorytetem. Dzięki dopasowanym rozwiązaniom, niezawodnym częściom i najwyższej klasy usługom obsługujemy branżę motoryzacyjną i rynek części zamiennych na najwyższym poziomie, a takie wyróżnienie daje nam jeszcze większą motywację do dalszych działań i nieustannego rozwoju. – mówi Tomasz Mierzejewski, który na co dzień dba o współpracę z Inter Cars SA w Polsce i Europie Środkowo- Wschodniej.

Opublikowane przez: TruckFocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!