Firestone wprowadza na rynek europejski linię opon przemysłowych

17 maja 2021, 12:43

Firestone wprowadza na rynek europejski linię radialnych opon przemysłowych MULTI BLOCK T do zastosowań pozadrogowych (OTR). Jest to produkt m.in. dla dealerów, firm wynajmujących lub zarządzających flotą pojazdów przemysłowych.

Konstrukcja karkasu i wzór opony Firestone MULTI BLOCK T tłumi drgania i zapewnia szeroki zakres pracy; ściana boczna i bieżnik opony są zaprojektowane z myślą o odporności na przecięcia i uszkodzenia. Projekt opony MULTI BLOCK T pozwala ograniczyć zbędne ruchy lameli, co zapewnia równomierne zużycie. Symetryczny wzór bieżnika zapewnia równomierną ścieralność. Z kolei otwarta konstrukcja barków opony przyczynia się do lepszej trakcji.

Opony Firestone MULTI BLOCK T, stworzone z myślą o ładowarkach i wozidłach, są oponami klasy L3 i E3. Producent gwarantuje ich dostępność od kwietnia 2021 roku w pięciu kluczowych rozmiarach: 17.5R25, 20.5R25, 23.5R25, 26.5R25 oraz 29.5R25.

– Marka Firestone kojarzy się z trwałymi, niezawodnymi i ekonomicznymi produktami, a nasza najnowsza opona OTR ucieleśnia wszystkie te cechy. MULTI BLOCK T to niezawodny produkt, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wszechstronności użycia – mówi Martin Prestage, szef sprzedaży opon OTR w Bridgestone EMIA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!