Master Truck Show 2021 już wkrótce!

24 maja 2021, 4:11

Master Truck Show, organizowany corocznie w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem jest imprezą, której niestraszne są przeciwności losu. Także w tym roku Master Truck odbędzie się, jako jedno z nielicznych tego typu wydarzeń w Polsce.

W kontekście odwoływania większości imprez w branży transportowej i motoryzacyjnej z powodu pandemii koronawirusa, zlot tuningowanych ciężarówek Master Truck budzi tym większe emocje. Podobnie jak przed rokiem, impreza odbędzie się. Organizatorzy liczą na dobrą frekwencję nie tylko ze strony zwiedzających, ale także właścicieli wyjątkowych, nieszablonowych pojazdów. Zapisy trwają na stronie: https://mastertruck.pl/pokaz-sie/

Master Truck od lat uchodzi za jedno z najciekawszych wydarzeń w branży ciężarowej w naszej części Europy. Co roku zlot odwiedzają tysiące kierowców oraz pasjonatów transportu wraz z rodzinami. Od kilku lat, oprócz podziwiania najpiękniejszych ciężarówek z całego świata, podczas imprezy można wziąć udział także w innego typu atrakcjach. Stąd też rozszerzenie nazwy do Master Truck Show.

Dokładny program tegorocznych atrakcji poznamy bliżej daty imprezy. Na ten moment wiemy na pewno, że oprócz wystawy samochodów ciężarowych, oldtimerów i innych ciekawych pojazdów, dostępna będzie także przestrzeń targowa, w której firmy związane z branżą transportową będą prezentowały swoje produkty i usługi. Spodziewać możemy się także atrakcji off-roadowych oraz oczywiście koncertów, w tym zespołów grających muzykę country.

Master Truck Show odbędzie się w dniach 16-18 lipca 2021 r. na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.

Więcej informacji na temat zlotu można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy: www.mastertruck.pl oraz w jej kanałach społecznościowych.

Czy wybieracie się na tegoroczny Master Truck? Napiszcie w komentarzach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Pocisk, 26 czerwca 2021, 22:34 1 0

Jako kierowca zawodowy tak aczkolwiek autem osobowym.

Odpowiedz

Kowik, 29 czerwca 2021, 13:00 1 0

Tak wybieramy się

Odpowiedz

Anonim, 30 czerwca 2021, 7:27 0 0

Oczywiście ja melduje się motocyklem by podziwać dzieła sztuki. Szubi Vstrom

Odpowiedz

Anonim, 2 lipca 2021, 18:14 0 0

Allan! nadciągam mordka ?

Odpowiedz

Anonim, 9 lipca 2021, 20:01 0 0

Pewnie to niezapomniana impreza??????

Odpowiedz