Nowe Miejsca Obsługi Podróżnych na trasie S8

24 maja 2021, 14:21

Kierowcy jadący trasą S8 na odcinku Łódź – Wrocław mogą od maja br. zatrzymywać się na 2 nowych stacjach paliw LOTOS – Kierzno Północ i Kierzno Południe. Nowoczesne obiekty typu MOP (Miejsca Obsługi Podróżnych) położone są w okolicach Kępna. Klienci nie tylko zatankują tu paliwo, ale mogą też liczyć na bogatą ofertę gastronomiczną i wiele praktycznych udogodnień. W sieci LOTOSU działa już 25 MOP-ów.

Lokalizacja nowo otwartych MOP-ów to duże udogodnienie dla podróżnych przemierzających popularną drogę ekspresową S8 łączącą Wrocław, Łódź, Warszawę i Białystok. Na stacji MOP Kierzno Północ można zatrzymać się jadąc w stronę Wrocławia, natomiast na stacji MOP Kierzno Południe jadąc w stronę Łodzi.

– Miejsca Obsługi Podróżnych Kierzno Północ i Kierzno Południe to dogodnie położone obiekty, idealne na przerwę w podróży. Wybierając nasze stacje klienci poza gwarancją zatankowania wysokiej jakości paliwa, mają dostęp do bogatej oferty gastronomicznej oraz nowoczesnej infrastruktury, która umożliwi odpoczynek przed dalszą drogą. Lokalizacje te to również ważny punkt na gospodarczej mapie regionu ponieważ docelowo oba MOP-y Kierzno (tj. stacje wraz z towarzyszącą infrastrukturą) zapewnią zatrudnienie dla blisko 100 osób, co jest istotnym wkładem w miejscowy rynek pracy – mówi Wojciech Weiss, prezes Zarządu LOTOS Paliwa.

Na klientów stacji Kierzno Północ i Kierzno Południe czekają zewnętrzne strefy wypoczynkowe oraz siłownia plenerowa. Najmłodsi mają do dyspozycji plac zabaw oraz kącik wyposażony w gry komputerowe. Nowe MOP-y oferują także bezpłatny dostęp do szybkiej sieci Wi-Fi. Dużym udogodnieniem dla rodzin jest pokój, w którym można skorzystać z kuchenki mikrofalowej.

Podróżni mogą tam również zjeść posiłek korzystając z oferty gastronomicznej Cafe Punkt, w której znaleźć można zarówno śniadania, jak i obiady. Na klientów czekają też hot dogi, zapiekanki, kanapki, zupy i sałatki, kawy i świeżo wyciskanego soku pomarańczowego. Ponadto, na stacjach dostępne są kanapki sieci Subway.

Miejsce Obsługi Podróżnych to także duża przestrzeń. Kierowcy ciężarówek mogą liczyć na 40 miejsc dla aut ciężarowych, a także 4 miejsc dla autobusów, 70 miejsc dla pojazdów osobowych i 10 dla aut z przyczepą.

Obiekty akceptują m.in. kartę flotową LOTOS Biznes, Kartę Dużej Rodziny oraz kartę programu premiowego LOTOS Navigator.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!