Dlaczego warto kupować zestawy naprawcze?

12 lipca 2021, 23:05

Jako wsparcie Twojej codziennej pracy oraz ogólnej wydajności, WABCO oferuje szeroki wybór najwyższej jakości zestawów naprawczych oraz wysokiej klasy części, specjalnie zaprojektowanych, aby umożliwić Ci wymianę uszkodzonych części na jedną z najlepszych, dostępnych na rynku opcji.

Co więcej, do każdego zestawu i komponentu WABCO dołączone są proste instrukcje oraz przydatne rady, aby zagwarantować, że wszyscy Twoi mechanicy wykonają swoje zadanie poprawnie już za pierwszym razem i pomogą utrzymać pojazdy Twoich klientów w idealnym stanie.

Zaoszczędź środki na wymianach części – Wszyscy wiemy, że przestój pojazdu jest dla flot bardzo kosztowny, a czasami wymiana części zamiennej nie wydaje się opłacalnym rozwiązaniem. Decydując się na rozwiązania naprawcze WABCO wybierasz najlepszą opcję naprawy. Dzięki wysokim standardom jakości oraz dostępności kompleksowego pakietu naprawczego możesz znacząco zdredukować koszty wymiany części.

Wysoka jakość i bezpieczna naprawa – Obecnie rynek jest wypełniony zestawami naprawczymi dostosowanymi do niemal każdego przypadku naprawy. Jednak dostępność zestawu nie gwarantuje, że kupujesz bezpieczny, dobrej jakości produkt. WABCO jest producentem oryginalnego wyposażenia i zapewnia Ci standardy produktu oraz obsługę posprzedażną, której oczekujesz Ty i Twoi klienci.

Idealny odpowiednik Twojej części WABCO – Jeśli jakaś część jest zużyta lub uszkodzona, najlepszą opcją jest wymiana jej na oryginalną część zamienną WABCO. Niekiedy zdarza się, że wymiany wymaga jedynie jeden z komponentów tej części. W takiej sytuacji zestawy naprawcze marki WABCO zapewniają oryginalne komponenty wykorzystywane pierwotnie w częściach podczas produkcji. W ten sposób otrzymujesz doskonale dopasowany komponent do swojej części WABCO.

Potrzebne informacje w zasięgu ręki – W ciągu dnia, podczas pracy przy pojeździe większość, warsztatów ma do czynienia z dużą różnorodnością części i komponentów. WABCO dostarcza warsztatom szczegółowe instrukcje naprawy wraz z rozwiązaniami naprawczymi, gwarantując, że zawierają one wszystkie niezbędne szczegóły. Dzięki temu rozwiązaniu naprawa staje się szybka i skuteczna.

Bezproblemowa identyfikacja prawidłowego zestawu naprawczego – Wiesz, jaki komponent naprawić, ale nie wiesz, jak znaleźć odpowiedni zestaw naprawczy? Z rozwiązaniami naprawczymi WABCO Repair Solutions to żaden problem! Zapoznaj się z instrukcją wideo i odkryj, jak znaleźć odpowiedni zestaw naprawczy do Twojego urządzenia.

Obejrzyj wideo, jak możesz szybko znaleźć i zamówić doskonale dopasowany zestaw naprawczy na portalu WABCO Customer Centre.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!