Polski serwis wśród laureatów nagrody Goodyear TruckForce Excellence Award

8 lipca 2021, 12:25

Goodyear ogłosił pięciu laureatów nagrody TruckForce Excellence Award. Program TruckForce Excellence Awards został uruchomiony przez amerykańskiego producenta opon w celu wyróżnienia usług świadczonych przez serwisy zrzeszone w ogólnoeuropejskiej sieci TruckForce.

Wszyscy laureaci odznaczali się podejściem do osiągania wysokich wyników, np. poprzez zastosowanie nowych technologii, wdrożenie programów rozwojowych i szkoleniowych, a także wykazanie się inicjatywą przywódczą i przeprowadzenie nowych procesów operacyjnych z myślą o zrównoważonym rozwoju. Laureatami nagrody zostali partnerzy serwisowi z Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Węgier i Hiszpanii.

Brytyjski serwis oponiarski Barking Tyre Services został wyróżniony za współpracę z klientami przy wdrażaniu oferty Goodyear Total Mobility i procesu online eJob u nowych klientów. Ponadto zespół z siedzibą w Londynie wykazał się elastycznością w świadczeniu pomocy drogowej na wysokim poziomie w niezwykle pracowitym okresie, zapewniając klientom stałą obsługę na najwyższym poziomie. Podobnie, polski dostawca usług Wulgumex został doceniony za ścisłą współpracę z zespołem flotowym Goodyear, a także za umiejętność pozyskania nowych klientów flotowych w drugim kwartale roku. Serwis z Polski wykazał się także dużą niezawodnością, oferując usługę ServiceLine24h.

Goodyear wyróżnił również dwóch partnerów z międzynarodowej sieci Vulco, doceniając ich znakomitą obsługę. Francuska firma Vulco DOME otworzyła strategicznie ważny oddział, zwiększając zasięg TruckForce w środkowej Francji i skracając czas obsługi klientów w rejonie Clermont-Ferrand. Oddział ten stał się również liderem w zakresie korzystania z francuskiego systemu eJob, a także uzyskał bardzo dobry wynik podczas audytu jakości TruckForce w 2020 roku. Równie dobrym rezultatem może pochwalić się też hiszpański partner, Navaliegos Motor, który oprócz uzyskania dobrych wyników audytu, rozszerzył jednocześnie swoją działalność poprzez przyjęcie modelu sprzedaży detalicznej Goodyear Proactive Solutions i zrealizował pierwsze zamówienie na system Goodyear TPMS (system monitorowania ciśnienia w oponach) dla lokalnej floty.

Wreszcie piątym laureatem został węgierski partner Premio, firma Kiss Gumi z Budapesztu. Jest to jeden z czołowych użytkowników systemu eJob w Europie Wschodniej, który zapewnia wysokiej jakości usługi, wzmacniając pakiet wsparcia flotowego Goodyear dla klientów międzynarodowych.

Nagrody Goodyear TruckForce Service Excellence Awards będą przyznawane co kwartał, aby docenić wyniki i usługi świadczone przez partnerów sieciowych TruckForce w sektorze pojazdów użytkowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!