Konkurs Meritor – do zdobycia urządzenie rozruchowe z funkcją powerbank

, 14 września 2021, 7:50

Urządzenie rozruchowe Booster z funkcją powerbank’a jest nagrodą w naszym nowym konkursie, którego patronem została firma Meritor. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania.

1. Wskaż prawidłową nazwę  jednego z gamy zacisków produkowanych przez Meritor (nowe i regenerowane):
a) Eva 300
b) Elsa 225
c) Erick 690

2. Ile procent części zostaje wymienianych na nowe w procesie regeneracji zacisków przez firmę Meritor?
a) około 40%
b) 53%
c) około 60%

3. Opisz krótko (w 3-5 zdaniach), jakie są główne różnice pomiędzy produktem zregenerowanym a naprawionym. Możesz to zrobić (ale nie musisz) na przykładzie zacisku hamulcowego.

Podpowiedzi można szukać na stronie: www.meritor.com/
Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres email: konkurs@truckfocus.pl

Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię i nazwisko autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email. Spośród wszystkich wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi na pytania 1. i 2., konkursowe jury złożone z przedstawicieli redakcji oraz marki Meritor, wybierze najlepszą odpowiedź na pytanie nr 3. Jej autor otrzyma nagrodę.

Nagrodą jest urządzenie rozruchowe OSRAM Booster z funkcją powerbank’a. Jest to bezpieczny i kompaktowy booster litowo-kobaltowy do uruchamiania pojazdów 12 V o pojemności silnika do 3 l. Dzięki funkcji powerbank i wejściu USB umożliwia ładowanie gadżetów elektronicznych podczas jazdy.

Konkurs trwa od 14 do 24 września 2021 r.
Zapoznaj się z regulaminem >>

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Redakcja, 22 września 2021, 8:40 0 0

Szanowni Państwo,
Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres email: konkurs@truckfocus.pl

Odpowiedz