Wyróżnienie Targów Kielce dla systemu ProViu 360 drugiej generacji

22 listopada 2021, 8:44

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w Kielcach firma DRABPOL otrzymała wyróżnienie za nowy system pełnego podglądu wokół pojazdu ProViu II 360. Nagroda ta przyznana została w kategorii Części i Wyposażenie Autobusów.

ProViu360 drugiej generacji to w pełni cyfrowy system podglądu przestrzennego wokół całego pojazdu, wykorzystujący kamery o dużej rozdzielczości i zapewniający obraz w standardzie HD na monitorze 10, 1” HD Touch-Display. Nowe rozwiązanie zapewnia kierowcy kompleksowy widok otoczenia pojazdu w czasie rzeczywistym, zmniejszając tym samym ryzyko wypadków, uszkodzenia ciała osób znajdujących się w pobliżu, a także ryzyko zniszczenia mienia.

ProViu360 daje kierowcy możliwość oceny sytuacji oraz podjęcie z wyprzedzeniem działań, zapobiegającym niebezpiecznym zdarzeniom. System kamer w prosty sposób eliminuje problem martwego pola, oferując przy tym szereg korzyści przydatnych w codziennych sytuacjach.

Rozwiązanie to dedykowane jest do wszystkich rodzajów pojazdów użytkowych. W nowym ProViu istnieje możliwość połączenia z radarem lub innymi czujnikami, komunikującymi się po szynie CAN, co zapewnia pomiar odległości, wykrywanie obiektów, ostrzeżenia o zjechaniu z pasa ruchu, wykrywanie ruchu i wiele innych.

Uroczyste wręczenie nagród dla wszystkich nagrodzonych firm, w tym Drabpolu, miało miejsce podczas wieczornej Gali Targów Kielce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!