Nissens wprowadza do oferty turbosprężarki do pojazdów ciężarowych

17 grudnia 2021, 14:30

W 2018 roku duński producent wdrożył na rynek swoje pierwsze turbosprężarki do samochodów osobowych. Od tego czasu nastąpił rozwój oferowanej palety turbosprężarek Nissens. Kolejnym krokiem na drodze rozwoju firmy stało się wprowadzenie do oferty turbosprężarek do pojazdów ciężarowych. Początkowa oferta obejmuje 240 numerów OE.

Firma Nissens Automotive dodała ostatnio do swojej kategorii produktowej „Wydajność i Emisje” 16 nowych turbosprężarek zaprojektowanych do pojazdów ciężarowych i autobusów. Nowe referencje obejmują 240 numerów OE, co zapewnia pokrycie najpopularniejszych obecnie modeli samochodów ciężarowych, jeżdżących po europejskich drogach. Aby wyprodukować turbosprężarki zgodne ze standardem „Genuine Nissens Quality” wykorzystano wiedzę zdobytą w ramach programu budowy turbosprężarek przeznaczonych do samochodów osobowych, którą połączono z doświadczeniem producenta.

Birger Strand, Turbo Business Manager w Nissens Automotive, rozwija myśl:

– Rozumiemy ogromną wagę jakości, niezawodności i wydajności w pojazdach ciężarowych. Po tym, jak skutecznie rozwinęliśmy turbosprężarki do samochodów osobowych i dostawczych czujemy, że jesteśmy na dobrej pozycji do dalszego rozwijania oferty tych zaawansowanych podzespołów silnikowych, z myślą o bardzo wymagającym rynku samochodów ciężarowych. Doświadczenie, które zdobyliśmy przy produkcji części układów chłodzenia i klimatyzacji do samochodów ciężarowych, jak i nasza w pełni dojrzała i unikalna wiedza na temat turbosprężarek do samochodów osobowych, pozwoliły sięgnąć nam wyżej i zrobić kolejny krok w kategorii turbosprężarek. Wprowadzając do oferty Nissens turbosprężarki do pojazdów ciężarowych, zamierzamy dostarczyć jedne z najwydajniejszych produktów na rynku części zamiennych w segmencie pojazdów ciężarowych – wysoce konkurencyjne rozwiązania z zakresu turbosprężarek dla naszych Klientów.

Christian Germain Rosendahl, Product Manager, Efficiency & Emission w Nissens Automotive, mówi:

– Opracowaliśmy unikalny produkt, koncentrując się na zaprojektowaniu od podstaw wewnętrznych części turbosprężarek oraz na zwróceniu uwagi na każdy szczegół. Nasze turbosprężarki są wyśmienitymi zamiennikami części OE. Oznacza to, że moc, zużycie paliwa i poziom emisji samochodu ciężarowego z zamontowaną turbosprężarką Nissens nie ulegną zmianie. Nasza turbosprężarka jest nieodzowna dla wszystkich flot samochodów ciężarowych, jest łatwa w montażu, wydajna i trwała.

Turbosprężarki Nissens zostały przetestowane i skalibrowane, tak aby zapewnić optymalne doładowanie w celu uzyskania możliwie najlepszych osiągów silnika i jednocześnie oszczędności w zużyciu paliwa. Wszystkie niezbędne części, takie jak uszczelki albo śruby, zawarte są od razu w kartonie, w komplecie z nową turbosprężarką.

Szczegółowe informacje na temat produktu zostały udostępnione przez Nissens w Wirtualnym Showroomie, dostępnym pod adresem nissens.com/showroom

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!