Nowa stacja Circle K w Dobrzechowie

24 stycznia 2022, 11:18

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się przy drodze wojewódzkiej numer 988 w Dobrzechowie niedaleko Strzyżowa oraz w odległości około 30 km od Jasła i Krosna. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Teraz, podróżując w kierunku wodnego szlaku „Błękitny San” czy trasy rowerowej „Dolina Sanu”, podróżni będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Dobrzechowie. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles95, milesPLUS98, miles Diesel, milesPLUS Diesel, a także LPG oraz arktyczny milesPLUS diesel, który został opracowany z myślą o zabezpieczeniu pojazdów w czasie niesprzyjających warunków zimowych. Dla samochodów ciężarowych przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa oraz parking. Na stacji jest także dostępny odkurzacz i kompresor.

Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowoczesny wystrój stacji. W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców oraz zapiekanki czy frytki. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek. Ponadto, z myślą o wegetarianach Circle K wprowadziło na swoje stacje nowy produkt – Burgera Vege z mięsem roślinnym „beyond meat”. Pojawiła się nowość, Hot Dog z kiełbaską z kolorowym pieprzem, którą warto spróbować w wersji łagodnej z musztardą oraz w ostrzejszym wariancie – z sosem chili sriracha wywodzącym się z Tajlandii.

Natomiast klienci, którzy zechcą zadbać o środowisko i pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli zakupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej. Szczegóły promocji i jej regulamin można znaleźć na stronie Circle K lub porozmawiać o niej z chatbotem na profilu Facebook marki.

Mając na uwadze trwającą pandemię i tym samym konieczność dystansowania społecznego, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji, oprócz płatności mobilnych konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K można obejrzeć pod linkiem.

Stacja Circle K w Dobrzechowie została wyposażona z troską o środowisko naturalne. Zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, zaś na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Przygotowywane na miejscu kanapki czy Hot Dogi sprzedawane są w opakowaniach eco friendly, które nie zawierają plastiku i w 100% nadają się do recyklingu. Na stacji można skorzystać z papierowych słomek i jednorazowych sztućców wykonanych z pestek awokado.

Kawy dostępne na stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!