Już 370 stacji paliw MOYA

24 stycznia 2022, 11:25

W Dziekanowicach została otwarta 370. stacja paliw MOYA. Jest to dwunasta, działająca w niebiesko-czerwonych barwach, stacja w województwie świętokrzyskim.

Stacja paliw MOYA w Dziekanowicach nastawiona jest przede wszystkim na obsługę klientów lokalnych. Dobrze wyposażony sklep i koncept gastronomiczny Caffe MOYA to niewątpliwe zalety tego punktu. Przez siedem dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe, klienci mogą zaopatrzyć się w podstawowe artykuły spożywcze oraz przemysłowe. Caffe MOYA to tradycyjnie napoje na ciepło i zimno, kawa, szeroki wybór herbat, hot-dogi, zapiekanki, a także stripsy z kurczaka serwowane z frytkami, pierogi, pizza i wiele innych przekąsek.

W ofercie stacji znajduje się benzyna 95, olej napędowy w wersji standardowej i ulepszonej ON MOYA Power oraz LPG. Dodatkowo kierowcy mogą skorzystać z kompresora i odkurzacza. Stacja przystosowana jest również do obsługi pojazdów ciężarowych – akceptuje wiele rodzajów kart paliwowych, dysponuje szybkim wlewem diesla oraz płynem AdBlue.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!