Renault Trucks sponsorem akcji WOŚP Truck Driver

31 stycznia 2022, 11:42

W miniony weekend Renault Trucks Polska była sponsorem konkursu WOŚP Truck Driver zorganizowanego przez Sztab WOŚP w Międzyborzu. To już jest IV edycja tego wydarzenia zaplanowana w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Uczestnicy najpierw pisali test z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, zasad BHP oraz pomocy przedmedycznej. Następnie rywalizowali na placu manewrowym prowadząc udostępniony przez firmę POLSAD pojazd Renault Trucks T Evolution z wpiętą naczepą firmy Wajnert Meble.

Test praktyczny polegał na pokonaniu 11 przeszkód, m.in. podjazd przodem ciężarówki, jak najbliżej środka tarczy, przejazd całym zestawem po wąskiej desce, zbijanie pionków przodem i tyłem, czy wycofanie zestawu w taki sposób, aby znalazł się, jak najbliżej ściany. Było wiele emocji oraz cennych nagród! Pierwszy raz pierwszy w konkursie wzięła udział kobieta – Justyna Skiba! Najlepszy wynik z testu teoretycznego uzyskał Michał Oleszkiewicz, który ostatecznie uplasował się na III miejscu. Drugie miejsce wywalczył Michał Lechowicz. Jednak to Dawid Pęczek okazał się być bezkonkurencyjny. Uzyskał doskonały wynik w teście oraz bezbłędnie przejechał plac manewrowy.

Wszyscy kierowcy pokazali, że bez najmniejszych problemów panują nad pojazdem oraz świetnie radzą sobie z presją czasu.

W czasie konkursu odbyła się licytacja jednego z 3 modelików przez Renault Trucks Polska. Na jednej z licytacji Sztabu WOŚP w Międzyborzu można wylicytować najnowszy model Renault Trucks T Evolution 520.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!