Już wkrótce Master Truck Show 2022!

, 13 maja 2022, 11:45

Jak co roku, ku uciesze fanów tuningowanych ciężarówek, w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem odbędzie się zlot Master Truck Show 2022. Organizatorzy liczą na dużą frekwencję, a właściciele pojazdów mogą zgłaszać swoje maszyny na wystawę.

Nowa edycja Master Truck

Master Truck jest jedną z niewielu imprez branżowych, które odbywały się nawet w czasie pandemii. Obecnie obostrzenia są już zawieszone, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć udział w tej wyjątkowej imprezie. Organizatorzy zapraszają właścicieli tuningowanych i wyjątkowych pojazdów do zaprezentowania ich w czasie zlotu. Rejestracji można dokonywać tutaj: https://mastertruck.pl/pokaz-sie/

Zlot Master Truck to od lat jedno z najciekawszych wydarzeń w branży ciężarowej. Skala imprezy jest międzynarodowa, rokrocznie przyjeżdżają tu pojazdy oraz fani tuningu z całej Europy, a także tysiące kierowców oraz pasjonatów transportu. Master Truck to impreza rodzinna, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy zawsze przygotowują długą listę atrakcji towarzyszących. Stąd też rozszerzenie nazwy do Master Truck Show.

Poniżej galeria z ubiegłorocznej edycji zlotu:

Targi towarzyszące Master Truck Show

Tradycyjnie, jednym z wydarzeń towarzyszących zlotowi będą targi branży ciężarowej, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą i nowościami firm, produkujących części i rozwiązania dla ciężarówek, a także oferujących różnego rodzaju usługi dla transportu. Targi będą oczywiście także dobrą okazją do zawarcia nowych kontaktów biznesowych oraz kuluarowych rozmów na branżowe tematy.

Strefa targowa z ubiegłorocznej edycji Master Truck Show:

Firmy zainteresowane udziałem w targach mogą wypełnić formularz rejestracyjny tutaj: https://mastertruck.pl/targi-master-truck/

Master Truck 2022 – czy jest znany program?

Obecnie organizatorzy zlotu Master Truck Show pracują nad programem wydarzenia. Kiedy będzie on już znany, poinformujemy o tym w osobnym artykule. Możemy jednak spodziewać się, że oprócz wystawy samochodów ciężarowych, tradycyjnie zobaczymy wiele oldtimerów, pojazdów wojskowych i służb ratowniczych i wiele innych ciekawych maszyn. Nie zabraknie także pokazów offroadowych i koncertów muzyki country.

Master Truck Show 2022

Master Truck Show 2022 odbędzie się w dniach 15-17 lipca 2022 r. na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.

Więcej informacji na temat zlotu można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy: www.mastertruck.pl oraz w jej kanałach społecznościowych.

Czy wybieracie się na tegoroczny Master Truck? Napiszcie w komentarzach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!