Profesjonalne szkolenia blisko Ciebie

23 maja 2022, 23:36

Nowy pojazd, nowe barwy, stały cel – bezpłatne wsparcie rozwoju polskich warsztatów oraz rynku aftermarket. Wypatruj w trasie Show Car, czyli mobilnego centrum szkoleniowego Inter Cars.

Inter Cars organizuje szkolenia w ramach cyklu Show Car rokrocznie od wiosny do jesieni. Odbywają się one w naczepach, które po dotarciu na miejsce są rozkładane i zamieniają się w pełni wyposażone, przestronne, tymczasowe centrum szkoleniowe.

Są one alternatywą dla szkoleń w warsztatach i salach szkoleniowych, do których dojazd może stanowić dla zainteresowanych nimi osób duży problem. W tym przypadku to trenerzy i eksperci ruszają na spotkania z mechanikami, nie odwrotnie. Ułatwia to warsztatom doszkalanie pracowników bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Ford F-Max łączy siły z Show Car Inter Cars

Mini-flota Show Car składała się do tej pory z dwóch klasycznych, amerykańskich trucków. W tym roku jeden z krążowników szos zza oceanu, wysłużony Freightliner, został zastąpiony przez Forda F-Max, czyli jeden z najnowocześniejszych modeli ciężarowych dostępnych na rynku.

Ford F-Max to pojazd, który charakteryzuje niezwykle przestronna kabina, bardzo mocny a jednocześnie ekonomiczny silnik oraz atrakcyjny design. Te cechy doceniła branża, dzięki czemu F-Max otrzymał w 2019 roku miano Europejskiej Ciężarówki Roku.

Zdobywaj kompetencje i rozwijaj swój biznes

Show Car dostarcza wiedzę i szansę na spotkanie z ekspertami technicznymi bliżej domu. Projekt wspiera polskich mechaników w rozwoju kompetencji  oraz tworzy wspólnie z nimi miejsce wymiany doświadczeń i nauki nowoczesnych rozwiązań, które można wykorzystać w swojej firmie.

Udział w Show Car jest bezpłatny oraz otwarty dla wszystkich zainteresowanych. W każdym miejscu, w którym pojawia się Show Car odbywa się szereg szkoleń na różnorodne tematy techniczne oraz biznesowe. Prowadzą je zarówno trenerzy Inter Cars, jak i eksperci samych dostawców. Na dowolne z nich można wygodnie zapisać się online.

Wypatrujcie nowych barw na szosie

Show Car 2022 to nie tylko nowy ciągnik, ale i nowy design projektu. Oklejenie ciągnika i naczepy szkoleniowej zostało przygotowane w taki sposób, aby dodatkowo podkreślać wszystkie korzyści, jakie warsztaty samochodowe otrzymują, decydując się na współpracę z Inter Cars.

Wśród tych korzyści są m.in. dostęp do szerokiej oferty części, nowoczesnych e-narzędzi, wspierających funkcjonowanie warsztatu, a także możliwość przystąpienia do sieci Q Service Castrol i Q Service Truck.

Sprawdź kalendarz i skorzystaj ze szkoleń

Pierwszym przystankiem Show Car w Polsce były Siemiatycze. Równolegle europejska trasa projektu rozpoczęła się w Grecji. Inter Cars, jako międzynarodowy dystrybutor, prowadzi bowiem akcję Show Car zarówno w naszym, jak i innych krajach Europy.

Harmonogram Show Car dostępny jest na stronie szkolenia.intercars.com.pl. Sprawdź, kiedy pojawi się w Twojej okolicy i zapisz się na interesujące Cię szkolenie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!