DKV wprowadza BOX w krajach Skandynawskich

30 maja 2022, 11:57

DKV BOX Scandic – w to narzędzie może zaopatrzyć się firma podróżująca po Skandynawii. Urządzenie służy do rozliczania opłat na wszystkich drogach, mostach, promach i w tunelach w Norwegii, a także na mostach Öresund (Dania/Szwecja) i Störebaelt (Dania). Sprawdzi się zarówno w przypadku aut ciężarowych, dostawczych, jak i osobowych.

DKV BOX SCANDIC

Urządzenie oferowane jest przez operatora DKV Mobility, który od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w obsłudze opłat drogowych na trasach Europy, dążąc do ujednolicenia i uproszczenia tych rozliczeń.

– Jeden box oznacza większy komfort prowadzenia biznesu oraz oszczędność czasu. Dodatkową korzyść stanowi możliwość zarejestrowania się w różnych programach rabatowych, obowiązujących na drogach, promach i mostach – mówi Jérôme Lejeune, dyrektor zarządzający ds. opłat drogowych i zwrotu podatków w DKV Mobility.

Za obsługę DKV BOX Scandic nie trzeba płacić abonamentu miesięcznego, obowiązuje tylko niewielka jednorazowa opłata. Transakcje z tytułu myta zestawiane są na bieżąco w jednej fakturze, która obejmuje szczegółową listę wszystkich płatności wykonywanych za pośrednictwem DKV, także za paliwo, akcesoria samochodowe czy opłaty drogowe z innych krajów europejskich.

Firmy mają ponadto możliwość uzyskania zwrotu podatku VAT za przeprawy promami czy mostami. Podobnie jak wszystkie urządzenia pokładowe DKV Mobility, DKV BOX Scandic cechuje łatwość podłączenia do zarejestrowanego pojazdu. Operator wysyła go do użytkownika pocztą, po uprzednim otrzymaniu zgłoszenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!