Targi Autos Truck Day 2022 – fotorelacja

, 13 czerwca 2022, 14:42

Po trzech latach przerwy powróciła impreza targowa dystrybutora części do pojazdów ciężarowych – firmy Autos. Jej areną było Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze. W czasie imprezy można było zapoznać się z ofertą najważniejszych dostawców Autosa.

Była to IX edycja targów dystrybutora z Solca Kujawskiego. Już poprzednia, VIII edycja odbyła się na terenie bydgoskiego centrum (wcześniejsze miały miejsce w siedzibie dystrybutora). Cykliczną dotychczas imprezę na kilka lat zastopowała pandemia. Lockdown zakłócił także obchody jubileuszu firmy Autos, która w 2021 r. świętowała 30-lecie działalności. Zostały one przełożone na ten rok, a ich kulminacja miała miejsce po zakończeniu targów – podczas wieczornej fety połączonej z koncertem.

Wydarzenie Autos miało podobną formę jak w roku 2019. Wstęp na teren targowy mieli wyłącznie zaproszeni goście. Byli to głównie najważniejsi klienci i kooperanci firmy Autos. Od godzin porannych do popołudnia odbywały się targi, przygotowane przez dostawców części i wyposażenia warsztatowego. Prezentacji oferty dystrybutora towarzyszyły występy na scenie – rozstrzygnięcie konkursu Loteriada oraz branżowe dyskusje, dotyczące m.in. przyszłości transportu, elektromobilności, nowoczesnych technologii, ekologii w warsztacie (m.in. BDO) oraz innych aktualnych tematów.

Organizator przygotował także dodatkowe atrakcje dla zwiedzających – pokazy narzędziowe, przejazdy nietypowym jednośladem, wystawę amerykańskich pojazdów zabytkowych i inne. Goście mogli korzystać także z darmowego bufetu. Większość atrakcji zlokalizowano na zewnątrz, dzięki czemu można było skorzystać z pięknej, słonecznej pogody.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z części targowej Autos Truck Day wraz z krótkimi opisami konkretnych stoisk.

Targi Autos Truck Day 2022 odbyły się 10 czerwca 2022 r. Nasz portal był patronem medialnym wydarzenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!