Pasja od pokoleń

5 lipca 2022, 8:00

Wiele warsztatów w Polsce to biznesy rodzinne. Czego młodsze pokolenie może nauczyć się w biznesie od swoich rodziców, ale i czego rodzice uczą się od dzieci? Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym na te pytania opowiadają przedstawiciele serwisów samochodowych oraz założyciel i aktualny Prezes Inter Cars.

Jak wygląda podział obowiązków w prowadzonej przez rodziców i dzieci firmie, co odgrywa w tym procesie największą rolę i jakie wartości młode pokolenie wnosi do branży motoryzacyjnej? Na te i inne pytania odpowiadają właściciele warsztatów AUTO ROBEX, WOCAR-BIS i Serwis Samochodowy Kowalczyk oraz Krzysztof i Maciej Oleksowicz.

Młodzi ludzie coraz silniej rewolucjonizują podejście do zarządzania. Zestawienie nowych, świeżych pomysłów z dotychczas funkcjonującym modelem działania firmy, niejednokrotnie staje się sporym wyzwaniem. Dlaczego? Przekonać się o tym mieli okazję właściciele motoryzacyjnych biznesów, wdrażający w struktury firm swoje dzieci – zarówno synów, jak i córki.

Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars, ma ważną radę dla rodziców:

– Poleciłbym wszystkim rodzicom coś, co mi było dane, to znaczy umożliwienie swoim dzieciom popełniania błędów i odkrywania różnych rzeczy.

Jego zdaniem jest to bardzo ważny element rozwoju młodego człowieka.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!