Textar zaprasza na Master Truck Show 2022

13 lipca 2022, 11:03

Drugiego takiego wydarzenia w Polsce nie ma. Nadchodzi Master Truck Show 2022 – niepowtarzalna impreza dla miłośników ciężarówek. Jednym ze sponsorów tegorocznej edycji zlotu jest Textar – marka oferująca materiały cierne do pojazdów ciężarowych.

Master Truck Show co roku przyciąga dziesiątki tysięcy odwiedzających. Najbliższa edycja odbędzie się  w dniach 15-17 lipca. Miejscem akcji będzie tradycyjnie lotnisko w Polskiej Nowej Wsi, zlokalizowane 10 km od Opola. Na gości czekają trzy dni emocji motoryzacyjnych, pośród których w głównych rolach wystąpią unikatowe, tuningowane samochody ciężarowe.

– Master Truck Show jest wyjątkowym wydarzeniem dla fanów ciężarówek, ale także firm związanych z tym sektorem rynku. Dlatego na zlocie nie może zabraknąć marki Textar, która oferuje tarcze, klocki hamulcowe i okładziny hamulca bębnowego do wszystkich europejskich pojazdów użytkowych – mówi Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce, do którego należy marka Textar. – Czujemy się nierozerwalną częścią świata ciężarówek. Dzięki współpracy z producentami pojazdów użytkowych, osi i układów hamulcowych, tworzymy optymalne rozwiązania cierne do każdego zastosowania.

Organizatorzy Master Truck Show jak zwykle zapewnią wiele atrakcji, w tym oczywiście najpiękniejsze ciężarówki jeżdżące po europejskich drogach. Ciekawych pojazdów do podziwiania będzie jednak więcej. Wśród nich znajdą się maszyny wojskowe, interesujące samochody osobowe i dostawcze, oldtimery, maszyny rolnicze, pojazdy amerykańskie czy motocykle, a także auta off-roadowe i wynalazki trudne do sklasyfikowania. Ich właściciele rywalizują w konkursach na najlepsze pojazdy zlotu wytypowane przez jury oraz publiczność.

Dla oczekujących dynamicznych atrakcji, organizatorzy szykują widowiskowe show, składające się z akrobacji motocyklowych, trialu motocyklowego, pokazów policyjnych, pożarniczych i ratownictwa oraz pierwszej pomocy. W programie znalazły się także przejazdy off-roadowe, wrak race i pokazy lotnicze. Wśród propozycji dla publiczności przewidziano konkursy wiedzy i wyzwania sprawnościowe z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów wydarzenia, do których należy marka Textar. Podczas zlotu dostępne będzie miasteczko ruchu drogowego. Odbędą się również koncerty, występy taneczne, pokazy świateł.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!