Nowa strona Elring już działa – dodatkowe funkcje, nowoczesny design

29 sierpnia 2022, 23:46

Po sześciu latach od ostatniej przebudowy uruchomiona została nowa strona internetowa Elring. Oprócz nowego, bardziej nowoczesnego wzornictwa, strona zapewnia użytkownikom wiele ulepszonych oraz zupełnie nowych funkcji. Dodatkowe rozszerzenia są już w drodze.

Nowa strona internetowa stanowi dla firmy Elring centralny element strategii cyfryzacji oraz komunikacji, a odwiedzającym oferuje nowe możliwości, by dowiedzieć się wszystkiego o portfolio produktów i najróżniejszych usługach oferowanych przez Elring.

– Pandemia koronawirusa spowodowała zwiększenie potrzeb informacyjnych naszych klientów, które coraz częściej zaspokajane są w sposób cyfrowy. Dlatego konieczne było dostosowanie się do zmienionych oczekiwań. Nasza nowa strona internetowa jest jeszcze bardziej nowoczesna, informacyjna i w sposób zorientowany na cel prezentuje nową, ulepszoną ofertę serwisową – mówi Joel Maier, dyrektor działu zarządzania produktem.

Konkretnie nowy portal internetowy Elring oferuje bogatsze w informacje strony dotyczące produktów, a także przejrzysty kalendarz z terminami nadchodzących targów i wydarzeń. Jeśli ktoś szuka konkretnego produktu, teraz może znaleźć go szybciej, ponieważ funkcja wyszukiwania została znacznie ulepszona. Również zmieniona została funkcja wyszukiwania partnerów handlowych i zapewnia teraz niezawodne wyniki, wyświetlane na znanej z innych stron internetowych mapie Google. Na stronie internetowej zintegrowana została także popularna Akademia Elring z własnym panelem nawigacyjnym, na którym wyświetlane są zdane egzaminy oraz dostępne certyfikaty do pobrania.

Nowe centrum multimedialne

Priorytetem przy projektowaniu nowej strony internetowej Elring była zgodność z urządzeniami mobilnymi i oczywiście została ona zoptymalizowana pod kątem smartfonów i tabletów. Całkowicie nowe jest kompleksowe centrum multimedialne, które obejmuje wszelkie media i informacje (TSI i VSI), a także praktyczną funkcję filtrowania danych. Obowiązkową pozycję stanowi także aktualizowany na bieżąco katalog online. Osobom, które interesują się nie tylko produktami i usługami Elring, lecz także możliwościami kariery w koncernie ElringKlinger, z pewnością spodoba się nowy obszar poświęcony karierze.

Obecnie już planowane są dalsze innowacje, które w najbliższych miesiącach wzbogacą stronę internetową.

Opublikowane przez: TruckFocus.pl
Artykuł sponsorowany Elring

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!