Hengst zaprasza na targi IAA

8 września 2022, 12:05

Na tegorocznych targach w Hanowerze Hengst zaprezentuje rozwiązania dla ogniw paliwowych, paliw alternatywnych, filtracji oleju i wnętrz pojazdów.

Wymiennik jonowy Blue.iox

Hengst na targach IAA zaprezentuje rozwiązania filtracyjne dla przyszłej mobilności. W dniach 20-25 września, producent zaprasza na stoisko C29 w hali 13.

Najważniejsze wydarzenia targowe będą oscylować pomiędzy teraźniejszością a przyszłością. W segmencie pojazdów użytkowych systemy ogniw paliwowych są kluczową technologią przyszłości dla zrównoważonej mobilności. Hengst opracował rozwiązania filtracyjne łączące niezawodną pracę z optymalnym poziomem wydajności. Wśród prezentowanych produktów znajdzie się wymiennik jonowy Blue.iox, który zapewnia minimalną przewodność elektryczną płynu chłodzącego, a tym samym zapobiega powstawaniu zwarć elektrycznych.

Hengst Filtration stworzył system Blue.maxx. Koncepcja filtra paliwa opiera się o powszechnie dostępne wersje podstawowe, które można wzbogacić o innowacyjne dodatki. Blue.maxx wykazuje skuteczne właściwości oddzielania wody i może być optymalnie dostosowany do każdego zastosowania.

Hengst Filtration zaprezentuje również koncepcję zrównoważonej filtracji oleju Blue.on – w wersji dla pojazdów użytkowych. Blue.on to alternatywa dla filtrów spin-on. Filtr, który można wymienić bez użycia narzędzi, wytwarza o 25% mniejszą wagę i 90% mniej odpadów, dlatego jest rozwiązaniem do dzisiejszych układów napędowych.

Hengst jest zaufanym partnerem filtracji układu napędowego, ale także wnętrza pojazdu. Aby chronić osoby podróżujące w pojeździe przed zanieczyszczeniami, alergenami i zapachami, Hengst Filtration stworzył Blue.ion, zelektryfikowany filtr kabinowy. Blue.ion opiera się na połączeniu jonizacji oraz polaryzacji i oferuje optymalną wydajność w minimalnym rozmiarze.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!