DAF otworzył nowe centrum pojazdów używanych

14 października 2022, 9:34

W Madrycie otwarto zupełnie nowe centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF oferujące około 200 używanych pojazdów z ostatnich roczników. Uruchomienie tego centrum odpowiada na zapotrzebowanie na używane ciężarówki DAF na Półwyspie Iberyjskim.

Centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF w Madrycie koncentruje się na używanych pojazdach DAF z ostatnich roczników i oferuje ciężarówki z sieci dealerskiej DAF, PACCAR Financial i PacLease. Nowe centrum używanych pojazdów ciężarowych w Madrycie jest zlokalizowane tuż obok autostrady A2 łączącej Madryt z Saragossą i Barceloną.

Ciężarówki używane z gwarancją

Niemal wszystkie ciężarówki oferowane przez centrum używanych pojazdów ciężarowych w Madrycie są opatrzone logiem DAF First Choice, które wskazuje, że są młodsze niż pięć lat, mają przebieg nieprzekraczający 600 tys. kilometrów i przeszły w okresie eksploatacji kompletną i profesjonalną obsługę serwisową przez autoryzowanego dealera DAF. Pojazdy te dostępne są z gwarancją na układ napędowy, a nawet z pełną gwarancją na cały pojazd. Podobnie, jak w przypadku wszystkich nowych pojazdów DAF, pojazdy DAF First Choice można zakupić z wykorzystaniem finansowania PACCAR Financial. Mogą być one również dostarczone z kontraktem serwisowym DAF MultiSupport, który zapewnia maksymalny wgląd w koszty eksploatacji w przeliczeniu na kilometr, a także poprawia trwałość i niezawodność zwiększając czas pracy bez przestojów.

– Przygotowanie oferty obejmującej wiele wysokiej jakości używanych pojazdów ciężarowych DAF okazało się być kluczem do sukcesu. Nasze centra pojazdów używanych oferują bogaty asortyment sprawnych i trwałych pojazdów DAF, dostępnych w wielu wersjach i specyfikacjach. Wszystkie te pojazdy są w idealnym stanie technicznym i cechują je niski koszt eksploatacji, wzorowa niezawodność i najwyższy poziom komfortu kierowcy — uważa Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe, odpowiedzialny również za sprzedaż używanych pojazdów ciężarowych DAF.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!