Nowe stacje paliw MOYA w trzech województwach

12 grudnia 2022, 11:21

W województwach małopolskim, mazowieckim oraz łódzkim zostały otwarte nowe stacje paliw sieci MOYA. Wszystkie punkty są obsługowe i posiadają sklepy wielobranżowe oraz koncept gastronomiczny Caffe MOYA. Anwim, właściciel sieci jest coraz bliżej okrągłej liczby 400 stacji MOYA.

Anwim S.A. przyzwyczaił rynek do szybkiego tempa, w jakim w całej Polsce otwierają się kolejne stacje paliw. Firma od kilku lat konsekwentnie realizuje strategię dynamicznego rozwoju i jest największym niezależnym operatorem sieci stacji paliw w Polsce. Firma dba o standaryzację wysokiego poziomu usług i jakości paliwa na wszystkich punktach pod marką MOYA.

Pierwsza z nowych stacji paliw otwarta została w miejscowości Targowisko w województwie małopolskim. Stacja paliw MOYA położona jest przy drodze krajowej nr 94, na popularnej trasie Tarnów-Kraków.

Z dogodnej lokalizacji punktu skorzystać mogą również kierowcy podróżujący pobliską drogą krajową nr 75 oraz autostradą A4.

Nowoczesny obiekt oferuje benzynę 95 i 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Stacja posiada wszelkie funkcjonalności odpowiadające na potrzeby klientów, którzy mają do dyspozycji sklep oraz Caffe MOYA, gdzie mogą wypić kawę, zjeść hot-doga czy inne słodkie lub słone przekąski.

Stacja dostosowana jest także do obsługi ruchu ciężarowego i posiada wiele udogodnień, takich jak parking, podjazd, szybki wlew diesla czy dystrybutory z płynem AdBlue. Do dyspozycji kierowców oddano także kompresor i odkurzacz.

Dwie kolejne stacje zlokalizowane są w centralnej części Polski. Jedna w Krzywanicach w województwie mazowieckim, na trasie Warszawa-Bydgoszcz (DK 10), a kolejna w miejscowości Wypychów w województwie łódzkim (DW 483).

W obu punktach zatankować można benzynę 95 i 98, olej napędowy oraz LPG, zrobić zakupy w wielobranżowym sklepie oraz skorzystać z oferty gastronomicznej. Kierowcy samochodów ciężarowych mogą również liczyć na komfortowe tankowanie dzięki szybkim wlewom paliwa, podjazdom oraz dostępności płynu AdBlue.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!