Promocja – kup beczkę oleju Rubia Optima, a otrzymasz kurtkę za 1zł

20 marca 2023, 13:56

TotalEnergies, producent olejów, wprowadza nową promocję. Przy zakupie beczki o pojemności 208 L oleju silnikowego z gamy Rubia Optima możesz zyskać możliwość zakupu kurtki Softshell za symboliczną złotówkę.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Organizatorami promocji są oficjalni dystrybutorzy TotalEnergies Marketing Polska Sp. z o.o., których listę można znaleźć na stronie producenta.

TotalEnergies Rubia Optima to zupełnie nowa gama olejów do pojazdów ciężarowych. Pod względem parametrów technicznych i jakościowych jest zgodna z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami: API: CK-4, ACEA: E8 i E11 oraz wymagającymi homologacjami konstruktorów Mercedes-Benz, Volvo, Mack, Cummins, Scania, MAN.

Nowa gama Rubia Optima wykorzystuje technologię Inno-Boost, dzięki której istotnie odróżnia się od produktów starszej generacji. Pozwala to nie tylko na spełnienie najnowszych specyfikacji jakościowych API CK-4, ACEA E8 i E11, ale także na dopasowanie się do wymagań producentów OEM dotyczących maksymalnych interwałów między wymianami oleju. Nowa gama Rubia Optima z zapasem spełnia najnowsze wymagania, ale – co jest równie ważne – wciąż nadaje się do starszych silników, tak aby spełniać oczekiwanie całych, wielomarkowych i „wielopokoleniowych” flot pojazdów.

Szczegóły techniczne i opisy wszystkich produktów z nowej gamy Rubia Optima dostępne na stronie: totalenergies.pl/rubia-optima

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!