Polski producent dywaników samochodowych wprowadza produkty dla traktorów

22 maja 2023, 15:31

FroGum wprowadza na rynek linię produktową MudMax, która dedykowana jest ciągnikom rolniczym. Nowe produkty pomagają wtrzymać czystość w kabinie traktora.

Gumowe wycieraczki do traktorów

Gumowe dywaniki do ciągników rolniczych

Specjalne dywaniki to wciąż mało popularna część wyposażenia wnętrza ciągnika rolniczego, które nieustannie narażone jest na zabrudzenie i zniszczenia. Dedykowane dywaniki do traktorów są praktycznym rozwiązaniem, które pozwala na zminimalizowanie ilości zabrudzeń w kabinie i ułatwienie procesu utrzymania jej w czystości, przy jednoczesnej ochronie przed uszkodzeniami.

Linia dywaników MudMax została zaprojektowana tak, aby chronić podłogę kabiny traktora przed wodą i zanieczyszczeniami – zarówno mechanicznymi, jak i chemicznymi. Pozwala na to wykonanie z nietoksycznego materiału TPE, który cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, promieniowanie UV oraz ścieranie. Co więcej, tworzywo to nie reaguje z większością związków chemicznych, co jest niezwykle istotne w przypadku pracy z substancjami jak nawozy czy środki ochrony roślin.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!