Autoryzowany dealer IVECO – TIRMET, uruchomił nowy oddział w Gręzowie pod Siedlcami

7 września 2023, 14:02

Autoryzowany dealer IVECO, firma TIRMET Sp. z o.o. uruchomiła w Gręzowie pod Siedlcami swój nowy oddział, w którym będzie prowadzona sprzedaż oraz kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów marki IVECO.
Salon Iveco Tirmet w Grężowie

W dniu 01 września 2023 roku nastąpiło oficjalne otwarcie drugiej, całkowicie nowej placówki TIRMET Sp. z o.o. zlokalizowanej w Gręzowie pod Siedlcami. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwej drogi krajowej nr 2 łączącej Warszawę z Terespolem.

W obiekcie prowadzona jest sprzedaż nowych modeli IVECO, reprezentujących rodziny pojazdów lekkiej i średniej ładowności. Placówka świadczy również usługi serwisowe związane z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich rodzajów pojazdów marki IVECO.

Budynek serwisu wraz z częścią magazynową dysponuje powierzchnią 1500 m2 i mieści 10 stanowisk naprawczych, do których dostęp zapewnia 5 bram przejazdowych. Dodatkowe, 11. stanowisko, ma formę ścieżki diagnostycznej i dysponuje oddzielnym kanałem rewizyjnym. Część biurowa oferuje ponad 1000 m2, na których oprócz pomieszczeń administracyjnych przygotowano także Biuro Obsługi Klienta oraz Strefę Klienta, w której w można spędzić czas konieczny na wykonanie zleconych usług i odbiór pojazdu. Klienci placówki w Gręzowie mają do dyspozycji także parking zarówno dla pojazdów ciężarowych, jak i aut osobowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!