Axxès na targach TransLogistica Poland 2023

10 listopada 2023, 10:50

W dniach 7-9 listopada 2023 r. odbyła się 10. edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland. Jednym z wystawców była firma Axxès. Udział w wydarzeniu jest zapowiedzią intensyfikacji działań przedsiębiorstwa na polskim rynku.

Na stoisku obecni byli polscy reprezentanci firmy Axxès, którzy udzielali odpowiedzi na pytania odwiedzających. Firma w ostatnim czasie otworzyła kilka biur w całej Europie – w Niemczech, Rumunii, a ostatnio także w Polsce.

Axxès to francuska firma oferująca rozwiązania w zakresie opłat drogowych dla pojazdów ciężarowych. Obsługuje ponad 40 000 firm posiadających 300 000 pojazdów, Axxès oferuje multisystemowe rozwiązania do elektronicznego poboru opłat dla samochodów ciężarowych. Dostarcza przewoźnikom towarowym i pasażerskim inteligentne rozwiązanie do uiszczania myta w Europie − przy użyciu jednego urządzenia pokładowego i jednej umowy abonamentowej. Axxès projektuje też narzędzia oparte na najnowszych technologiach, takie jak serwis geolokalizacyjny optymalizujący koszty opłat drogowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!