Eurowag dziękuje kierowcom za wzmożony wysiłek w okresie przedświątecznym

6 grudnia 2023, 16:21

Okres świąteczny to jeden z najtrudniejszych okresów dla zawodowych kierowców. Eurowag, wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań dla komercyjnego transportu drogowego w Europie, zorganizuje w tym czasie dla przewoźników specjalne, coroczne wydarzenie. 12 grudnia 2023 roku, w miejscowości Gorzyczki, na stacji paliw Eurowag przy autostradzie A1 i granicy z Czechami, na kierowców czekać będzie jedzenie, świąteczne przekąski, napoje oraz prezenty.

„Prezenty nie mogą latać. Ty dostarczasz, my wspieramy”

Motto tegorocznego wydarzenia brzmi „Prezenty nie mogą latać. Ty dostarczasz, my wspieramy”. W ramach podziękowania za wysiłek i czas spędzony poza domem, każdy, kto w godzinach 13:00-19:00 zatrzyma się przy stacji Eurowag (Raciborska 100A, 44-350 Gorzyczki) otrzyma darmowe jedzenie i napoje. Kierowcy będą mogli wybierać z menu, w skład którego wejdzie gorąca zupa frankfurcka, dwa rodzaje kiełbasek, ciasta, a do picia gorąca herbata, kawa lub lemoniada.

 – Chcielibyśmy podziękować naszym klientom i wszystkim profesjonalnym przewoźnikom. Pomimo tego, co mówimy naszym dzieciom, to właśnie kierowcy sprawiają, że prezenty trafiają pod choinkę. Często spędzają oni w drodze adwent oraz święta z tego powodu i jako Eurowag chcemy choć trochę uprzyjemnić im ten czas – mówi Tomasz Góralewicz, Sales Excellence Manager w Eurowag Polska.

Ta świąteczna inicjatywa odbędzie się nie tylko na polskiej stacji, ale również w Czechach (Rozvadov – 5-6.12), Słowacji (Malacky – 11.12), na Węgrzech (Lébény, 11.12) i Hiszpanii (Figures – 14.12).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!