Mariusz ,,Pudzian” Pudzianowski na spotkaniu trakerskim

14 czerwca 2013, 16:04

W najbliższy weekend odbędą się organizowane przez magazyn „Polski Traker”, jubileuszowe 20-te Spotkania Trakerskie w Krakowie. W imprezie weźmie udział Mariusz Pudzianowski i jego team. Oficjalnym partnerem zlotu jest Mercedes-Benz.

Spotkanie Trakerskie w Krakowie

Mariusz Pudzianowski Kraków 15-16 czerwca 201315 i 16 czerwca stare lotnisko „Czyżyny” w Krakowie zamieni się w miejsce ekspozycji najciekawszych pojazdów ciężarówek oraz zmagań mistrzów kierownicy wagi ciężkiej. Kulminacyjnym punktem imprezy będzie tradycyjny przejazd konwoju ciężarówek, który w tym roku poprowadzi nowy Actros. Wybór nie jest przypadkowy – pojazd ten został po raz drugi z rzędu wybrany przez czytelników „Polskiego Trakera”, ciężarówką roku. Oficjalne przekazanie nagrody odbędzie się w samo południe.

Na miejscu poza prezentacją najciekawiej stuningowanych ciężarówek, odbędą się liczne zmagania – jazdy zestawami po specjalnym torze, rywalizacja załóg o „Puchar Polskiego Trakera”, a nawet zawody w siłowaniu się na rękę i konkurs modelarski.

20. spotkania trakerskiePodczas „Spotkań”, Mercedes-Benz zaprezentuje swoje najnowsze modele – Antosa i Arocsa. Przy stanowisku „Gwiazdy” odbywać się będą konkursy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Gościem specjalnym będzie Mariusz Pudzianowski, który pokaże się w raz ze swoim otrzymanym w listopadzie kolorowym zestawem.

Sponsorem drugiego dnia Spotkań Trakerskich jest Mercedes-Benz Polska.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!