PKS Gdańsk – Oliwa przywiezie Szwedów na Master Truck

17 czerwca 2013, 14:17

Firma PKS Gdańsk – Oliwa SA, właściciel największego w Polsce Portalu Przepraw Promowych, we współpracy z firmą Polferries przeprawią najpiękniejsze tuningowane pojazdy na tegoroczny zlot Master Truck 2013.

Master Truck 2013

Scania „Indian” z firmy T Gahnes AkeriNa Międzynarodowym Zlocie Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych Master Truck Szwecję reprezentować będą jedne z najpiękniejszych skandynawskich, tuningowanych pojazdów. Pierwszy z nich to, znana publiczności – imponująca Scania „Las Vegas” należąca do firmy Pierr Hall's Transport AB. Natomiast drugi pojazd płynący promem z Nynäshamn to całkowita nowość na polskim zlocie – Scania „Indian” z firmy T Gahnes Akeri.

Obydwa pojazdy są całkowicie zmodyfikowane w stosunku do fabrycznych, Scania Las Vegas jest ozdobiona motywami inspiorowanymi tym miastem oraz słynnym przebojem zespołu ZZ Top, którego postacie są namalowane na kabinie pojazdu. Wewnątrz ciężarówki króluje skóra, a całość tapicerki została wykonana w polskim warsztacie tuningowym firmy Repiński Kościerzyny. Scania Tudde Gahnes'a zachwyca odwzorowaniem, namalowanej na karoserii pojazdu, twarzy indiańskiej squaw. Wewnątrz kabiny królują kimaty wprost z indiańskiego tipi – panują tam naturalna zamszowa skóra oraz lisie futra. Z głośników sączy się muzyka indiańskich fujarek. Najbardziej imponująca jest jednak błyszcząca niczym lustro zabudowa samowyładowcza oraz fakt, że na co dzień kierowca wozi pojazdem materiały budowlane.

Scania Las VegasObydwie ciężarówki będzie można zobaczyć na żywo tylko w Opolu na zlocie Master Truck. Pojazdy pojawią się na zlocie dzięki firmie PKS Gdańsk-Oliwa, właścicielowi portalu przepraw promowych, który we współpracy z armatorem Polferries, przeprawi obydwa pojazdy na polską ziemię, a po zlocie, z powrotem do domu.

PKS Gdańsk – Oliwa SA to firma z blisko pięćdziesięcioletnią tradycją. Specjalizuje się w ciężarowym transporcie drogowym towarów. Firma jest zdobywcą tegorocznej nagrody Gryfa Gospodarczego oraz tytułu Wielki Inwestor 2012. Do firmy PKS Gdańsk – Oliwa SA należy największy w Polsce Portal Przepraw Promowych Promy24.com.

Oprócz pięknych pojazdów, na zlocie Master Truck będzie można spotkać się także z przedstawicielami firm sponsorujących przejazd oraz zapoznać się z ich ofertą. Firmy wystąpią w charaktrze wystawców podczas tegorocznych targów Master Truck.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!