Volvo Polska Partnerem Logistycznym Wrocław Global Forum 2013

17 czerwca 2013, 10:05

Wrocław gościł polityków, ludzi nauki i liderów biznesu z całego świata w ramach odbywającego się tu Wrocław Global Forum. Firma Volvo Polska po raz kolejny była Partnerem Logistycznym tego wydarzenia.

Volvo na Wrocław Global Forum

Firma Volvo Polska już po raz trzeci była Partnerem Logistycznym Wrocław Global Forum. W ramach współpracy przy tym wydarzeniu Volvo zapewniło uczestnikom konferencji transport czterema autobusami turystycznymi Volvo na terenie Wrocławia oraz transport gości z Warszawy. Organizatorami Forum są amerykańska fundacja Atlantic Council of United States, Miasto Wrocław oraz Polski Instytut Spraw Międzynarodowych. Wydarzenie odbyło się w dniach 13-15 czerwca 2013 r., pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.  W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele polskich, europejskich i amerykańskich instytucji rządowych, a także przedstawiciele instytucji zajmujących się tematyką międzynarodową oraz krajowego i zagranicznego biznesu.

Tegoroczne Wrocław Global Forum poruszało kwestie związane z partnerstwem transatlantyckim, a temat przewodni brzmiał: Europe and the United States: Ready for a Global Partnership? Podobnie jak w ubiegłych latach, w czasie Forum zostały przyznane nagrody Freedom Awards. Otrzymały je osoby, które przyczyniły się do rozszerzania demokracji, wolności i swobód obywatelskich.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!