Scania Top Team – krajowy finał

20 czerwca 2013, 15:03

W serwisie Scania w Nadarzynie został rozegrany ósmy krajowy finał konkursu Scania Top Team. Konkurs Top Team ma długą tradycję sięgającą lat 80-tych ubiegłego wieku. W Polsce organizowany jest już od 14 lat.

Konkurs Scania Top TeamKonkurs Scania Top Team

Konkurs jest organizowany z myślą o pracownikach serwisów – zarówno mechanikach jak i pracownikach Biura Obsługi Klientów. Podczas tegorocznej edycji konkursu swoje wysokie kwalifikacje zaprezentowało 8000. uczestników z 60. krajów świata. Gromadzą oni punkty, by sięgnąć po nagrodę główną – 50 000 EUR.

Scania może pochwalić się sukcesami na tym polu – w roku 2005 zespół z serwisu Scania w Nadarzynie zajął II miejsce podczas Finału Międzynarodowego w Stambule, zaś w roku 2007 zwycięzcami finału
Konkurs Scania Top Team – Finał krajowy wyłonił zwycięzcówświatowego zostali polscy mechanicy z serwisu Scania we Włocławku. Do tegorocznego finału zakwalifikowały się zespoły z serwisów Scania w Gdańsku, Koszalinie, Krakowie, Poznaniu oraz Szczecinie.

Zwycięzcą tegorocznego finału został zespół z serwisu Scania Polska Kraków. Miejsce II zajął zespół ze Szczecina zaś III, zespół z Poznania. Zwycięzca Finału Krajowego – zespół „Krakusy” weźmie udział w Półfinale Międzynarodowym w Koblencji, a następnie, po pozytywnej kwalifikacji w Finale Międzynarodowym w Södertälje

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!