Nowy serwis Volvo Trucks

24 czerwca 2013, 12:09

Sieć dealersko-serwisowa Volvo Trucks w Polsce powiększyła się o punkt zlokalizowany w miejscowości Karski koło Ostrowa Wielkopolskiego. Oficjalnie jego działanie zainaugurowano w piątek, 21 czerwca 2013 r.

Na działce o powierzchni 20 000 mkw znalazła się część socjalno-biurowo-magazynowa o powierzchni 1176 mkw oraz część serwisowa z czterema stanowiskami przejazdowymi, zajmująca 1232 mkw.

Punkt oferuje naprawy pojazdów ciężarowych i autobusów oraz sprzedaż części zamiennych Volvo, sprzedaż nowych i używanych pojazdów ciężarowych Volvo Trucks oraz usługi finansowe (Nowa Lease + VFS Usługi Finansowe Polska).

Serwis mieści się w dogodnej lokalizacji: przy drodze numer 25, w odległości ok. 1 km od węzła drogi S11 „Ostrów Wielkopolski”. W oddziale Nijhof Wassink w Karskach znajduje się również jeden z 23 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

– „Wraz z uruchomieniem nowego punktu w Karskach, Volvo Trucks robi kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że dzięki jego funkcjonowaniu, zarówno pozycja, jak i oferta firmy w tej części Polski zostanie jeszcze bardziej wzmocniona" – powiedział podczas inauguracji Andrzej Dziedzicki, Dyrektor ds. Sprzedaży Volvo Truck Center Polska.

– „Wielkopolska to obszar, gdzie swoją działalność prowadzi wielu naszych Klientów, dlatego cieszymy się bardzo, że dzięki nowemu oddziałowi Nijhof Wassink możemy być ze swoją ofertą jeszcze bliżej nich, zapewniając im szybki i łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów i usług a tym samym przyczyniać się do ich sukcesu" – powiedział Krzysztof Sobierajski, Dyrektor ds.Sprzedaży i serwisu Nijhof Wassink Sp. z o.o.

Obiekt w Karskach to jeden z pięciu oddziałów Nijhof Wassink Sp. z o.o., agenta handlowego i autoryzowanego serwisu Volvo Trucks & Bus. W Polsce działa obecnie 12 punktów Volvo Truck Center oraz 20 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 32 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

Dane teleadresowe nowego punktu:

NIJHOF-WASSINK Sp. z o.o.
Oddział Karski
Autoryzowany Dealer Volvo Trucks
ul. Polna 1
63-410 Karski k/Ostrowa Wielkopolskiego
tel:  +48 24 35 70 510
fax: +48 24 35 70 501

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!