Nagroda Best Brand dla Webasto

25 czerwca 2013, 12:15

Webasto zajęło pierwsze miejsce w ranking Best Brand (Najlepsza Marka) w kategorii klimatyzacji i ogrzewań dla samochodów użytkowych. To już dziewiąty z rzędu triumf firmy w tym zestawieniu.

Wyróżnienie dla Webasto

Czytelnicy kluczowych niemieckich magazynów motoryzacyjnych “Fernfahrer”, „lastauto omnibus” i „trans aktuell” – wydawanych przez wydawnictwo ETM  przyznali marce Webasto pierwsze miejsce w kategorii klimatyzacji i ogrzewań dla samochodów użytkowych. Pierwsze miejsce firma zajmuje nieprzerwanie od 2005 roku. W tym roku znacznie poprawiła swój ubiegłoroczny wynik, dystansując konkurentów przewagą 23%.

Już po raz siedemnasty wydawnictwo ETM poprosiło czytelników wydawancyh przez nich magazynów “Fernfahrer”, „lastauto omnibus” i „trans aktuell” o wskazanie najlepszym marek. W tegorocznej edycji ankietę wypełniło ponad 10 000 ekspertów rynku samochodów użytkowych, którzy oddali swoje głosy w 22 różnych kategoriach. Szczegółowe wyniki badania zostaną opublikowane w specjalnej publikacji "The Best Brands 2013", która zostanie dołączona do czasopisma.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!